Jitka Bártová: Povídání s hvězdami - Merkur a Mars konečně v přímém směru

Jak se cítíte, když se dvě ze sedmi retrográdních planet otočily na přímý směr ?

Merkur už nějaký čas běží a bojovník Mars, tak ten ještě obnovuje sílu. Já všude kolem sebe slyším, že je současný stav pořádnou turbo čistící jízdou, ale přesto si myslím, že se nám planetární situace pozvolna uklidní a hvězdy nás nechají vydechnout.

Dneska je poslední srpnový den a na obzoru dosti hektický a náročný víkend. Hlavně při cestování na silnicích panuje napjaté planetární ovzduší. Slunce je v zemské Panně a Lilith (Černá luna) tranzituje vzdušným znamením Vodnáře. Lilith nám prověřuje a prosívá přátelské vztahy a osvobozuje nás od situací, které již s námi nemají být. Kdo už nemá v našem životě místo, tak prostě odchází pryč. Život mě naučil, abych si za každou takovou zkušenost poděkovala.

Proto miláčkové, jestli někdo, anebo něco, co bylo součástí vašeho života, končí, oprostěte se od minulosti a uchovejte si pouhou vzpomínku, že každá iluze je dočasná a ukazuje vám další životní posun.

S příchodem ochlazení končí horké letní prázdniny a dveře se do školních lavic opět otevřou.

Tak si ještě užijte víkendu, sbírejte a sušte bylinky a zatím papa.

Dobré ráno a dobré chutnání při snídani vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč