Veronika Navrátilová: Novoluní v Panně

Tuto neděli 9. září 2018 ve 20:01 SELČ nastává novoluní na 17. stupni znamení Panny. Celkově je 7 prvků v zemských znameních, převládá ženská energie.

Pozornost je zaměřena více na fyzické tělo, péči o něj. Dopřejte tělu dostatek odpočinku, správnou výživu a dovolte mu žít v klidném prostředí. Pobývejte co nejvíce v přírodě, protože Země je skutečnou matkou vašeho těla a navrací mu síly. Zemský živel nám připomíná, že všechny duchovní zážitky přichází přes hrubou matérii naší tělesné schránky. Je to nejhustší a nejhmotnější element ze všech.


Nadále platí realizování našich plánů. Pannenská energie novu je zaměřená především na tělesné, zdravotní a čisticí aktivity. Zemská energie vás podrží ve vytrvalosti. Sama jsem dlouhou dobu hledala vůli na šťávový detox a nenacházela jsem buď čas s přípravou nebo prostě vnitřní disciplínu. Teď už druhý týden piju jen šťávy a odhodlání jet dál přichází skoro samo od sebe. Takhle silná zemská energie tu nebude napořád, tak ji zkuste využít co nejlépe.


Kdo zanedbáváte preventivní prohlídky u lékaře, nebo se obáváte nějakého diagnostického vyšetření, využila bych tento čas i pro ně. Diagnózy, rozbory krve či jiných tělesných tkání, analýza našeho zdravotního stavu a následné schéma léčby (jedno jaké), to všechno můžeme podstupovat ve zvýšené míře.

Náš nedělní nov je také v opozici na Neptun v Rybách, sextilu na Jupiter a trigonu na Pluto. Integrace tohoto uskupení znamená naučit se rozlišovat, kdy si situace žádá logický a rozumový přístup, a kdy je čas logiku opustit a nechat se vést intuicí (Neptun), moudrostí (Jupiter) a hlubokými instinkty (Pluto).

Nejvyzývavějším prvkem je opozice Neptuna, protože je neharmonická. Všímám si stále víc toho, jak lidé, kteří balamutí druhé, jsou druhými klamáni ve větší míře než lidé přímí a poctiví. Lež je vlastně strach z pravdy, z reality. Např. se někdo bojí přiznat, že jeho vztah je jedno velké trápení, tak v tom lepším a přímějším případě mlčí a nevyjadřuje se k němu, ale v tom horším blouzní o svém dokonalém manželství, o své spokojenosti apod. A protože ze všech extrémů a přehánění nebo četnosti lze vysledovat nerovnováhu, za krásnými kulisami to opravdu vypadá často úplně jinak. Když má něco opravdovou hodnotu, pak to je, jak to je, a není třeba o tom bájit. Je to vlastně projev vnitřní úzkosti, že ve skutečnosti to tak není. Je to zase jen forma kompenzace vlastní slabosti, a to prostřednictvím uměle živeného zdání (Neptun). Neboli nepřimalovávejme sebe a svůj život narůžovo, ale snažme se neklamat sebe nebo ostatní bludy.

Je to nakonec vidět i v politice a mediálním světě. Vždyť Neptun je určitým způsobem planeta médií a jde ruku v ruce s klamem a vytvářením obrazu, který se právě hodí. Proto nikdy nevěřte jen mainstreamu a své poznání si ověřujte i z jiných zdrojů (panenský princip třídění a selekce).

Hledáme rovnováhu mezi každodenními povinnostmi a odpočinkem, meditací a pozorností k vlastnímu tělu.

Neptunská polarita na nedělní nov ve znamení Panny mě nutí se zamyslet nad tím, že nemoci našeho těla, trápení našich duší ve hmotě, jsou jen upozorněním na rozmíšku s Bohem, s pravým a jediným já a veškeré urovnání se má stát smířením se s ním, nalezením jeho přítomnosti v nás.

Mějte krásné novoluní.


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


                         

                         

                         

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč