Jitka Bártová:  Legenda, která je spojená s karmou a význam zářijového úplňku, dne 25. září 2018

V úterý, dne 25. března v 1 hodinu a čtyři minuty v noci vstupuje plný Měsíc do ohnivého Berana, ve kterém asistuje při úplňku  Krásný den přátelé a milovníci tajemna a hvězd  Beran ovlivňuje hlavu, mozek, obličej a životní energii.

Jestli máte rádi růže, nebo máte růže na své zahrádce a využíváte je při rituálech, pak oranžová barva růže je v magii zastoupena jako životní priorita energie a představuje vášeň. Růžičky, které si chcete uchovat pro čarování, uchovávejte ve skleněné dóze. K čarování můžete při úplňku v Beranu použít svíčky nejlépe červené a dlouhé. Úplněk je astrologicky spojený s planetou Mars a s planetou lásky s Venuší.

Současné planetární postavení zobrazuje téma našeho já a protějšího okolí, tedy vztahů. Je snahou vedoucí k překonáním starých myšlenkových pochodů, které jsme si sebou přinesli, aktivně ztělesňuje vůli k životu a vyjádření vlastního tvůrčího já  Vztahy se neobejdou bez lásky a sexuality, nicméně budou mít jinou kvalitu. Co má, anebo mělo skončit, bylo ukončeno  Mars stojí s Černou lunou a jižním karmickým uzlem ve Vodnáři a je pod vládou planety Uran. Vodnář je jako všechna vzdušná znamení pohyblivým znamením a ztotožňuje se s originálním projevem, kdy vyvolává zmatky a překonává, čili bortí všechny zastaralé a dosavadní hranice formy a myšlenky. Pak protilehlým znamením je Lev a ve Lvu se nachází severní karmický uzel, což je dračí bod čerpání síly v oblasti citů, v oblasti srdce a spojení ducha s duší. Chceme být jedineční a hodně se snažíme pracovat sami na sobě.

V pátek, dne 16. listopadu přechází karmické uzle do zemského a kardinálního znamení Kozoroha a do vodního a kardinálního znamení Raka. Do Raka tak vejde severní karmický uzel – dračí hlava a do Kozoroha se dostane jižní karmický uzel – dračí ohon. Tato karmická cesta, která potrvá do června roku 2020 nám otevře téma emocionálních, domovských a rodinných kořenů, kdy budeme čerpat sílu a city v domově, v rodině a budeme konfrontováni s rodinnými vzory svých předků. Začneme důvěřovat svým citům, své rodině a své živočišné síle  Sílu, schopnosti a zkušenosti, které dokážeme načerpat v domově a v rodině, pak můžeme uvolňovat v okolním světě a předávat dál jako duševní zralost a sílu prostřednictvím  moudrosti a milujícího srdce v naší krásné matičce zemi. Mějte nádherné podzimní dny a hodně životadárné energie, mějte sílu pozitivní myšlenky.

Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association