Jitka Bártová: Říjen je měsícem vztahů

Krásný podzimní den přeji vám všem přátelé a příznivci povídání s hvězdami.

Sluníčko opět rozsvítilo svou tvář na obloze a vykouzlilo bytostem příjemné naladění s ďolíčkem ve tváři. Slunce putuje vzdušným znamením Vah a v úterý, dne 23. října přestoupí do vodního a transformačního znamení Štíra. Slunce ve Vahách, kterým planeta Venuše vládne, zastupuje partnerské a mezilidské vztahy. Venuše se nachází ve Štíru a připravuje se na retrográdní cyklus, kdy otevře hlubinu duše a tématem stále jsou a nadále budou vztahy.

Vztahy, které se dávají do pořádku, abychom našli vlastní cestu a obhájili tak svou sílu, lásku a všechny potřeby, které s námi souzní. Proto mnozí lidé povídají, že mají složité období a řeší si vztahy. Nebo jsou vyčerpaní a hledají rovnováhu, stabilitu, ukotvení a pravdu. Váhy, kterými putuje Slunce, zobrazují dvě misky na vahách spravedlnosti.

Například u mne to probíhá tak, že si čistím vztahy na sociální síti a odmítám do přátelství přijímat pasažéry, kteří mě zaplavují svými nesmyslnými nabídkami služeb ohledně duchovna a ezoterických nabídek … Prostě dnešní svět techniky přináší vztahy a nabídky na sociálních sítích. Mars je ve Vodnáři a zároveň Černá luna je ve Vodnáři. Mars aktivuje zdroje a Černá luna zase osvobozuje.

Prostě máme výživné období a já přesto nám všem doporučuji toto prožití, které nám právě přináší pochopení a osvobození se od různých aktivit, lidí, přátel a věcí, které nás neoslovují, neboli neinspirují.

V sobotu, dne 6. října v 1 hodinu a 20 minut vstupuje ubývající Měsíc do zemského znamení Panny a v úterý už máme Novoluní ve Vahách :-D Panna působí na slinivku břišní, na tenké a tlusté střevo a na zažívání – trávení. Při Luně v Panně stříháme vlasy a upravujeme účesy, které tak dlouho vydrží pěkné.

Papa a mějte krásný den a nadcházející víkend. S láskou a úctou astroložka a vědma Jitka


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč