Jitka Bártová: Ve čtvrtek, dne 8. listopadu roku 2018 přechází Jupiter na celé roční období do ohnivého znamení Střelce. Jaký vliv nám Jupiter přinese ? A co nám povídá Merkur v roce 2019 ?

Krásný podzimní den přátelé a příznivci povídání s hvězdami.

Čtvrtečním dnem, 8. listopadu roku 2018 ve 13 hodin a 24 minut SEČ vstupuje po dvanácti letech planeta Jupiter do ohnivého znamení Střelce a setrvá tu do pondělí, dne 2. prosince roku 2019. Když se ohlédnu zpět, tak naposledy přecházel Jupiter do Střelce  dne 24. listopadu roku 2006 a opět další vstup zaznamenáváme po dvanácti letech, dne 8. listopadu roku 2018  Jupitera si můžeme představit jako planetu určenou k vnímání naší osobnosti.

Jupiter, jako bůh Zeus dopřává lidstvu cestu duchovního vývoje, rozšířeného vědomí, intuice a zároveň s planetárním vlivem zodpovědného Saturna v Kozorohu stanoví určitý řád, aby nám karma dávala smysl našeho bytí. Rovněž s planetárním vlivem Chirona můžeme projít léčivou transformací, čili znovuzrozením a dostat se na jinou úroveň bytí.


Jupiter náleží Střelcům, Venuše nám dala dar lásky, Merkur nás pojí s rozumem a Jupiter nám pomáhá s vyšším cílem a s duchovním vzestupem  Jupiter je povýšen v Rybách a doma je ve Střelci, což je znamení vyšších tužeb, pravdy, víry a ideálů.

V devátém domě v silném a příznivém harmonickém postavení (trigon) na karmickou energii do Lva a na Českou republiku má příznivý vliv pro cestování, duchovní směry, bádání a objevy, filozofické myšlení, může přinést zbožnost a zároveň snášenlivý postoj k církvím. Celkově nám může Jupiter přinášet dobrý vliv pro duševní a hmotnou prosperitu. Ve čtvrtek, dne 22. listopadu v 10 hodin SEČ vstupuje Slunce do Střelce.


Slunce se dostane do silné planetární konstelace (konjukce) s Jupiterem a vytvoří kvadraturu na Mars do Ryb. Důsledkem toho může mít vliv na naše zdraví, na nohy, na zástavy srdce, anebo na pomalý krevní oběh. Merkur bude ve Střelci retrográdní a s tímto postavením planet se budeme vyhýbat zadlužení, takže budeme pečlivě zvažovat finance při uzavírání smluv či půjček.

Slunce setrvá ve Střelci do 21. prosince, kdy přestoupí do zemského a kardinálního znamení Kozoroha a tak začne zimní Slunovrat. Mars v Rybách přinese více vláhy půdě, takže déšť a a čekají nás vichry. A záležitosti se budou točit kolem dopravy, dopravních sítí, motorů, letadel a techniky. Rok 2019 přináší vládnoucí planetu Merkur. Merkur nám nabídne mnoho možností a výhodných příležitostí, ale také případy, kde se zviditelní naše váhavost a nerozhodnost. Je vhodné pečlivé uzavírání smluv a takových závazků, které jsme schopni ve vší zodpovědnosti plnit, jinak nám Merkur může přinést ztráty, těžkosti dluhy, nebo potíže se zákony. Proto nerozhodujme se unáhleně, ale spoléhejme na takovou cestu, která nás vede k vnitřní blaženosti a k úspěchu. A glosa na závěr ?  Rok 2019 zviditelní téma našeho myšlení a poznání, zároveň učení a komunikace s druhými, realizaci nápadů.

Mějte se moc hezky, papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka 


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč