Hanna Lapacho: Jupiter přešel do Střelce. Blýskání na lepší časy?

Středečním novoluním ve Štíru jsme dosáhli těch nejhlubších vrstev. Možná jsme se dotkli úplného dna, kde byla taková tma, že jsme nic a nikoho neviděli, takže jsme byli nuceni soustředit se na sebe a začít se řídit svým vlastním srdcem.

A právě o to tu šlo; uvědomit si, že v životě jde o nás samotné a že naše srdce ví, kam máme jít a co máme dělat. Díky odhalení tohoto tajemství teď můžeme být sami sebou a pomalu začínáme stoupat vzhůru.

A v tom všem nám výborně pomáhá planeta Jupiter, která ve čtvrtek 8.11.2018 přešla do znamení Střelce. Je to velká astrologická událost, protože Jupiter, náš hodný pan učitel, opouští znamení Štíra, kde se zdržoval od 10.10.2017 a přestupuje do Střelce, do znamení, ve kterém vládne, kde se cítí jako doma. Po 12 letech putování jinými krajinami se vrací domů a zdrží se zde jeden rok.

jupiter-astrologieJupiter je štědrý, nabízí nám možnosti a dává příležitosti. Podporuje nás, abychom dělali, co chceme, vrhli se na to, co nám dává smysl a povzbuzuje nás, abychom se otevřeli světu a šli svou vlastní cestou.
Celý předešlý rok byl ve znamení Štíra, což je znamení tajemné, mystické, které zná hloubky, citová pouta, ví, kde máme kořeny a jaká je naše minulost. Takže celý minulý rok až do čtvrtka jsme procházeli dobou, kdy náš moudrý učitel nás provázel dobou temna. ☺

Učil nás, jak se orientovat ve tmě, v hlubinách, ve svých pocitech a jak pohlédnout pod masky, za kterými se skrýváme. Nabádal nás, abychom se vypořádali se svými tajemstvími, temnými zákoutími a nebáli se vytáhnout kostlivce ze skříně. Ukazoval nám, jak najít svoje vlastní světlo, kde je ukryté naše bohatství a v čem je naše moc a síla.

Znamení střelceA od čtvrtka 8.11.2018 je náš guru ve Střelci. Tím se mění učební lekce na celý jeden rok (bude podobná té, která nás provázela před 12 lety ☺). Jupiter ve Střelci po nás chce, abychom se stali spanilými rytíři, vydali se do světa, cestovali, studovali, rozšiřovali si obzory a zajímali o to, co nás baví a čím se chceme v budoucnosti zabývat.

Tak můžeme objevit svůj smysl života, svůj životní cíl, za kterým chceme jít.

Proto je potřeba stejně jako každý střelec, který chce zasáhnout svůj cíl, najít terč, místo, kam chceme zacílit, zamířit.

Jupiter střelecPak jen stačí napnout tětivu, soustředit se, koncentrovat se na cíl a následně vystřelit šíp z luku….a šíp letí….a my již jen čekáme, zda cíl zasáhneme. Jsou to okamžiky, se kterými již sami nemůžeme nic dělat, jen věřit a modlit se (kdo se modlí, ten také věří ☺) a sledovat, zda jsme správně mířili. Možná první výstřel nebude úspěšný, ale přinese nám znalosti a zkušenosti, díky kterým objevíme, co můžeme vylepšit a jak to příště udělat lépe. ☺ Anebo také zjistíme, že cíl nebyl správně zvolený. Ale i tento objev má pro nás velký význam. ☺

Využijme energii Jupitera ve Střelci, zvedněme hlavu, zadívejme se do dálky, porozhlédněme se po obzoru jaké příležitosti a možnosti máme, zaměřme se na ně a vystřelme. Každý pokus se počítá, každá snaha se cení..…jen to nesmíme vzdát, ale učit se technice a zkoušet. ☺ Využijme štědrosti Jupitera a přijměme jeho dary.

A na závěr jeden citát od čínského filosofa Confucia: „Jediná omezení, která v lidských životech existují, si klademe my sami.“

KRÁSNÝ JUPITERSKÝ ROK

Hanna Lapacho

Hanna Lapacho astrologie

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč