Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 12. listopadu 2018

Na zajímavé astrologické situace si tentokrát počkáme až do pátku, kdy se Mars posune do znamení Ryb a Venuše ve Vahách se po pár týdnech otočí do přímého chodu. Venušina otočka se dá považovat za jednoznačně pozitivní událost. Hlavní „polehčující okolností“ je zde fakt, že se tak děje ve znamení Vah, což je pro planetu lásky nejlepší možné místo. Záležitosti vztahů a lásky se ve vašich životech mohou změnit k lepšímu či pohnout vpřed.

Ti z vás, kdo jste se v posledních týdnech v oblasti partnerství nacházeli ve fázi stagnace nebo jste na tom byli ještě o něco hůř, počínaje pátkem můžete vnímat nadějné signály. Venuše ve Vahách je jednou z nejlepších konstelací pro harmonizaci vztahů, protože dokáže naslouchat a ustupovat, tedy neprosazuje svou vůli. Zároveň skvěle komunikuje, je milá, tolerantní a ochotná ke kompromisům a dohodám. Máte-li s partnery nedořešené problémy, snažte se využít toto postavení Venuše dřív, než se znovu posune do znamení Štíra.


K otupení ostrých loktů v mezilidských vztazích přispěje i Mars, jenž se z aktivního intelektuálního znamení Vodnáře přesune do soucitných, mírných a neprůbojných Ryb. Například v komunikaci se svými přáteli jste agilní Mars mohli ve zvýšené míře cítit. Konfrontační tón se po vstupu Marsu do Ryb naštěstí vytratí. Abychom tady ale pověstnou přímost Marsu jen nepomlouvali, názory sdělené z očí do očí možná nejsou příjemné, ale aspoň víte, na čem jste.


Po vstupu Marsu do znamení Ryb může zdánlivě převládat klid, jenže v některých případech si možná budete klást otázku, jsou-li všechny ty fajn a milé úsměvy upřímné. Někdy ano, někdy ne, je to stejné jako vždy – každé pro má i své proti a naopak. Takže tentokrát se nám dostane sice více klidu, za to však o něco méně upřímnosti. Snažte se proto aktivovat svou bdělost a intuici.

I v sobotu jedna z planet změní svůj směr, ale tentokrát to na velké oslavy nevypadá. Merkur ve Střelci se stane retrográdním, zdánlivě tedy začne couvat. Žádná katastrofa se dít nebude, už jsme si to mockrát zkusili. Problém je zkrátka v tom, že Merkur je typově nastaven jinak, zpětný pohyb je v rozporu s jeho přirozeností. Je zvyklý kmitat, vyřizovat, vymýšlet, povídat, atd. Je to aktivní hbitá planeta, z jejíž schopností většina z nás každodenně těží. Její vliv na naše praktické fungování je tedy značné.

No a od soboty bude Merkur přibržděn, navíc je zde kvadrát na Neptun v Rybách, takže se například můžeme hůře orientovat v jinak jasných situacích. Komunikace, ale třeba i doprava, bude pomalejší a chaotičtější. Můžeme také kolem sebe pozorovat názorovou nestálost, nejistotu a nespolehlivost. Komplikace mohou doprovázet uzavírání smluv a obchodů. Snažte se v této době maximálně spoléhat na zdravý rozum a důvěryhodné lidi. Nicméně, narazit na spolehlivého člověka se zdravými názory je v dnešní době skutečná vzácnost. Naštěstí se ale Merkur vrátí do přímého pohybu už začátkem prosince.

Přeji vám moc hezký týden!


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


  

  

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč