Jitka Bártová: Astrologické konstelace 10.12.2018

Krásné dobré pondělní ráno miláčkové.

Dne 10. Prosince má svátek Julie a všem Julinkám přeji milý svátek. Pak Luna prochází zemským Kozorohem. Kozoroh působí na pokožku celého těla, kostru, zuby, kosti, klouby, kolena ... Zemský Kozoroh dobře působí na pedikúru, manikúru, stříhání nehtů. Do koupele můžeme přidat pár kapek skořicového oleje. Skořice zahřívá a příjemně voní.

Zatím venku fičí vichr a je oblačno a mokro, tak aspoň ve vzpomínkách cestuji zasněženou krajinou. Planetární konstelace jsou sice minimálně do zimního Slunovratu více složité, ale vždy pamatujme, že jsme originální bytůstky.

Proto jen na každém z nás záleží, jestli se jeho duše probudí, anebo bude věčně setrvávat ve svém spánku nevědomosti. U maminky už voní vánoční cukroví plné mandliček a vlašských ořechů. Já zase připravuji vánoční vaječný koňak a mezitím ještě ve věštírně čaruji.

A co nás ještě čeká nového ? Mimo jiné, že v pátek, dne 21. Prosince ve 23:23 SEČ vstupuje Slunce do zemského Kozohora a začne zimní Slunovrat, tento týden ve čtvrtek, dne 13. Prosince nás předvánočně naladí Merkur, který se v 1:00 SEČ přesune do ohnivého Střelce.

Zítra už bude přibývající Luna ve Vodnáři, takže lymfatické masáže s dodržováním pitného režimu je volbou ve správném čase. A to je pro dnešek vše, jdu vstávat a nakrmit naše dvě pejsulky bábinky.

Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka Bártová 


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč