Jitka Bártová: Co nám přinese úplněk na závěr roku 2018?A co čeká jednotlivá znamení?

Krásný vánoční čas s úplňkem v Raku přeji vám všem přátelé a miláčkové hvězd na nebeské klenbě.

Zatím, co se mi voda na ranní kávu vaří, napíši vám o úplňku, který vrcholí v sobotu, dne 22. prosince roku 2018 v 18 hodin a 52 minut SEČ ve vodním a kardinálním znamení Raka.  A na závěr roku 2018 děkuji všem klientům a všem spřízněným bytostem za přízeň a důvěru, se kterou se na mne obracíte.

Devítkový úplněk v Raku a závěr roku přináší velice zajímavé planetární postavení na nebeské klenbě. Luna v Raku v nebeském aspektu – sextil na retrográdní planetu Uran do Berana a v opozici na Slunce do Kozoroha, které harmonickým trigonem působí na retrográdní planetu Uran do Berana.  

Zde se spojují příznivé vlivy Luny, Slunce a planety Uran se stejně smýšlejícími lidmi, pak s Lunou v Raku často ve vztazích se ženami, matkou a mateřstvím. Přichází uvědomění, že náš život je sklizní předchozích životů a výsledkem minulosti, že příští planetární postavení v horoskopu dalšího zrození a dalšího života bude opět sklizní současného života.

Zároveň nás motivuje silná touha, že každý z nás se potřebuje rozhodovat sám za sebe a kráčet vlastní cestou. Ať už kráčíme v doprovodu duchů svých totemových zvířat, ať už kráčíme v doprovodu svých Andělů a strážných světelných průvodců, ale stále jsme tady sami za sebe. Toto je jedinečné planetární spojení devítkového úplňku na závěr roku 2018.

Luna je v Raku symbolem oplodnění, plodnosti a tématem životních podmínek, všeho, co souvisí s domovem a se zemí, ve které jsme se narodili, s domy, pozemky a se stářím.   Luna v Raku působí na žaludek, dvanáctník, prsa, hruď, mléčné žlázy, játra a trávení. 

Slunce v zemském a kardinálním Kozorohu v konjukci s planetou Saturn působí silně na čas, na životní symboly a na cíle. Saturn je vládcem času. Pro všechny kardinální a základní znamení jako jsou Beran, Váhy, Rak a Kozoroh platí, že navzdory všem omezením a nezdarům se snaží dotahovat své cíle do konce, nebo li hvězdy přejí vytrvalosti a jsou příznivě nakloněny završení záměrů, na které se soustředili. Kladnou vlastností Saturna, který setrvává v zemském a základním znamení Kozoroha do 17. prosince roku 2020 v domicilu jsou trpělivost, houževnatost a vytýčení si cíle, kterého si lidstvo přeje dosáhnout 

Mars nám v konjukci s Chironem ve vodních a pohyblivých Rybách zobrazuje životní sílu a duševní podněty, které nás vedou k doléčení zraněných míst, bolestných zážitků a vzpomínek spojených s minulostí, jež chceme konečně uzavřít. Zvláště, když je Mars jako vládce Beranů v konjukci s Chironem v Rybách, vytahují se zasunuté smutky a bolístky na povrch. Bytosti narozené ve znamení Ryb, Panny a zvláště pak ve znamení Berana si odkrývají svá tajná zraněná místa, která potřebují pohladit a vyléčit.

Jupiter v konjukci s Merkurem v ohnivém a pohyblivém znamení Střelce je poslem dobrých zpráv  Jupiter nám všem přináší dobrý a široký rozhled a filosofické myšlení, komunikaci, letenky, cestování   Hlavně všechny pohyblivá znamení, jako jsou Střelci, Blíženci, Ryby a zemské Panny mohou i po celý následující rok 2019 cestovat, dobývat úspěchů, uskutečňovat své záměry.

Venuše v konjukci s bohyní Ceres symbolizuje lidskost, smyslnost, sebelásku, hodnoty naší duše a zároveň materiální hodnoty, čili peníze a úctu k životu, rovněž poukazuje na porušení zákonů lidské společnosti, na morální následky a na opouštění duší při odcházení z fyzických těl, na zdraví. Štír, jako transformační znamení symbolizuje posmrtný život a zároveň zcela jiné priority, na které jsme byli dosud zvyklí. Venuše zaujímá místo v harmonickém aspektu na Neptuna do Ryb a otevírá tak plodnou představivost, intuici, ukazuje na hloubku citů, které se dostávají na povrch z hlubiny naší duše. Venuše náleží jako vládnoucí planeta všem Býkům a Vahám, rovněž Štírům, jejichž znamením prochází, jsou otevřené dveře a zviditelňuje se téma peněz, materiálních hodnot, vlastních hodnot, které si člověk zvládne obhájit, lásek, vztahů a životních priorit.  

Zároveň všechny pevná znamení, jako jsou Štíři, Býci, Lvi a Vodnáři si daleko více uvědomí své životní priority, svou sílu a hodnotu lásky, jakou ve svém životě potřebují prožít   

Osvobození od překážek jim poté přinese velkou úlevu   Jestliže máte v uvedených znameních silné planetární obsazení, také vás se téma, které se vztahuje k danému námětu týká. 

Přeji vám nádherný a laskavý úplněk a nezapomeňte se s láskou dotýkat svých srdíček a nezapomeňte se dotýkat svých hvězd přátelé a miláčkové.

S láskou a úctou astroložka a vědma Jitka 


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč