Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 24. prosince 2018

Krátce po vstupu Slunce do znamení Kozoroha vzniká astrologicky ideální čas pro oslavu křesťanských svátků narození Ježíše Krista. Vánoce jsou spojené s celou řadou tradic a jejich každoroční dodržování skvěle odpovídá energii Slunce v Kozorohu.

Pod tímto nebeským vlivem se nám veškeré zvyky konají lépe a přirozeněji, aniž bychom to tušili.

Poslední týden v roce je bezesporu z mnoha důvodů mimořádný a já mám velkou radost, že se planety „rozhodly být milosrdné“. Nic astrologicky zásadního se v následujících sedmi dnech neděje, dojde k naplnění jediného přesného aspektu a tím je úterní kvadratura mezi Merkurem ve Střelci a Neptunem v Rybách. Spojení to sice není harmonické, ale není hrubé.

Protože dokáže ostrý rozum, kritický úsudek a pravdu schovávat za dokonalý mlhový opar, nevnímám tento aspekt ve vánočním čase plném pohádek jako nutně škodlivý. Naopak vašim myšlenkám dopřeje jistou úlevu, nenáročnost a větší ochotu oddat se kouzlu Vánoc.

Páteční sextil mezi Venuší ve Štíru a Plutem v Kozorohu podpoří prohloubení a utužení našich vztahů. A to je, milí přátelé, přesně to, co vám ze srdce přeji nejen v nadcházejícím týdnu, ale i v celém příštím roce!


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


  

  

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč