Veronika Navrátilová: Částečné zatmění Slunce v neděli 6. ledna 2019

Z důvodu naprosté časové vytíženosti se k důležité astrologické události dostávám s menším zpožděním, ale protože bude platná i v dalších týdnech, stále má smysl vám o ní pár řádků napsat.

Nedělní novoluní v Kozorohu bylo tentokrát výrazně důležitější a silnější, protože se zároveň jednalo o částečné zatmění Slunce. Na našem území sice pozorovatelné nebylo, ale na jeho významu pro nás to nic nemění. Zatmění vždy jakoby vypálí do horoskopu velmi citlivý bod a je důležité vědět, kde se tento bod nachází ve vašich osobních horoskopech, protože nejsilnější projevy zatmění pozoruji především při přesných aspektech na klíčové body horoskopu narození, obzvláště v případě konjunkcí.

Zatmění Slunce se samozřejmě projeví i na společenské úrovni, tedy ne pouze v rovině osobních životů. Těmto „makro“ vlivům jsem se ale v tomto článku věnovat nechtěla. Jak tedy můžete zatmění pocítit v soukromí? Předně je potřeba určit jaký typ energie vzniká. Zatmění se odehrává ve steliu se Saturnem a Plutem ve znamení Kozoroha. V Kozorohu je také Merkur, Venuše je ve Štíru a Mars v Beranu. Výsledná energie je tak poměrně velmi silná, ale zároveň značně tvrdá.

Pokud patříte k jedincům, kteří jsou zatměním zasaženi na důležitých místech horoskopu, bude hodně záležet na způsobu, tedy zda jde o kontakt harmonický, či spíše napěťový. Dále je důležité, jestli jste povahy silné nebo naopak slabší. V případě silnějších jedinců, jejichž horoskop je navíc postaven vůči zatmění harmonicky, se dá očekávat podpůrný vliv v materiální a praktické rovině života, chuť budovat, realizovat, určit si cíle a trpělivě je následovat bez ohledu na náročnost a překážky na cestě.

A naopak, lidé obecně slabších povah, jejichž citlivé astrologické body jsou v napětí vůči současnému zatmění, mohou pociťovat určitou tíseň, úbytek životních sil a jakýsi tlak osudu. Obzvláště okolnosti v oblasti profesní a materiální se nemusejí vyvíjet podle růžových scénářů. Velice důležité je nepropadat skepsi a panice, astrologické vlivy se neustále mění a jak už z našich životů dobře známe, jednou je člověk dole, pak zase nahoře.

Přeji vám krásné dny!


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


  

  

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč