Veronika Navrátilová: Úplné, krvavé zatmění Měsíce 21. ledna 2019 – úplněk

Milí přátelé, v pondělí nastane úplné zatmění Měsíce, poslední zatmění ve znamení Lva. Zatmění ve Lvu začala v roce 2016. Zatmění už dlouhou dobu zkoumám a poskytují vynikající prognostické výsledky. Týká se hlavně vás, kteří máte ve Lvu nebo ve Vodnáři Asc, Slunce, Měsíc. Nicméně každý z nás má tato znamení někde ve svém horoskopu narození, jejich energie se dostává do oblastí, které ve vašich horoskopech pokrývá. A protože zatmění jsou spojena s lunárními uzly, způsobují značný posun a vývoj člověka ve hmotné i spirituální rovině. Toto poslední zatmění končí sérii, která se od roku 2016 konala. Je to finále, které završí rozkryté problémy, jež jsme poslední cca 2 roky řešili.

Tento úplněk je o mnoho silnější než jiné, protože je Měsíc velmi blízko naší Zemi. V České republice bude plně viditelný. Navíc jeho barva je opět zbarvená do červena, takže je to krvavý Měsíc. Zavzpomínejte, co jste začali tvořit a nad čím přemýšlet kolem února 2017. Během následujících měsíců se vše mohlo rozvíjet a nyní je čas celou záležitost pustit. Pokud byla negativní a vedla k rozsáhlým změnám ve vašich životech, ukončete ji vnitřně, přestaňte si vše stále omílat znovu ve vašich myslích, a pokud to byly situace, které nastartovaly novou životní etapu, je čas na ně nezapomínat a nějak je více manifestovat do života, úplněk je o opětovném připomenutí těchto událostí.

Lev se stává sám sebou. Přirovnala bych to k Jungově cestě individualizace, kterou musí projít každá lidská bytost během svých nesčetných inkarnací, než dospěje k úplnému opaku a tím je naprosté rozpuštění ega. Nejprve musíme poznat kým jsme, čím jsme stejní a čím rozdílní od jiných. Poznat svou výjimečnost. Tam, kde máme v horoskopu narození znamení Lva, tam nám úplněk a zároveň zatmění Měsíce, oznamuje nějaký úkol (výrazně jen v případě kontaktu s osobní osou nebo planetou). V některé oblasti (každý to má jiné) jsou vyžadovány hrdinské vlastnosti, abychom dokázali úspěšně završit své sebeuskutečnění dané tématem z kraje roku 2017. Neměli bychom se bát vydat na samostatnou cestu a stát si za svou individualitou. Jednoty nelze dosáhnout přes uniformitu, potlačením osobních předností a sklonů. My opravdu musíme projít naprostou individualizací, protože jen přes tento stupeň můžeme rozvinout vědomí absolutní identity veškerého bytí. O tomto tématu je zatmění ve Lvu. Každý máme rozdílný horoskop, povahu i zkušenosti. Rovnostářské tendence zde nenalézají žádný prostor. Osud připravuje pro každou bytost jeho vlastní dymamiku a tempo.

Zatmění Luny ve Lvu zkouší naše zdravé sebevědomí. Hůře ho prožívají ti z nás, kteří buď sebevědomí nemají a různě se identifikují s rolemi, se kterými nesouzní, aby byli pro společnost, šéfa, partnera přijatelní, a nebo ho mají tolik, že je jich všude příliš a přesycují své okolí. Zase jde o rovnováhu.

Lidé, se kterými se setkávám prvně, se vždy zlobí na svého partnera. Svádějí na něj, že se ve vztahu necítí dobře, protože partner je dostatečně nemiluje, nestará se o ně. Když spolu spolupracujeme delší dobu, jsou překvapeni, že za to, jak se cítí, mohou jejich myšlenky a postoj, jaký k situaci zaujali. Věci kolem nás jsou vždy neutrální. Zda jsou dobré nebo špatné, to je naše osobní hodnocení na základě našich předchozích zkušeností z různých inkarnací a celého tohoto života. Ty vzorce jsou vepsány v horoskopu narození. Je to bludný kruh – myšlenka, emoce, tělesná reakce a chování, na jehož základě si vymohu na partnerovi potvrzení toho, co si myslím. Vezměte si neutrální výtah. Jednomu se v něm dělá špatně a má z něho úzkostné pocity, které vytvoří tělesnou reakci a druhý je spokojený, že ho vyveze do desátého patra a nedokázal by si to bez něj představit. Jde o přeprogramování naší mysli a tomuto tématu se čím dál hlouběji věnuji se svými klienty. Vidím v tom obrovský smysl a úlevu od začarovaných kruhů.

A co po nás chce zatmění ve Lvu, co chce, abychom začali uplatňovat (každý v jiné oblasti)? Je to teoreticky jednoduché. Jakmile dobré nebo špatné sebevědomí začneme ohraničovat tím, co řekne naše okolí, je to špatně. Sebevědomí je individuální záležitost, která vychází z horoskopu (psychologického nastavení) našich osobností. Začíná se vždy sebeuvědoměním. Víme, že máme nějaké dobré a špatné vlastnosti, se kterými můžeme nějak pracovat. Pro zvyšování sebevědomí rozhodně nefunguje model, že si koupím knihu nebo CD a budu se denně přesvědčovat o tom, jak jsem krásná a úspěšná.

Měli bychom si uvědomit, že každý nemůže být bohatý nebo úspěšný v práci. Každý není stavěn pro to mít ideální vztah nebo vilu se zahradou. Každý máme i různé strachy a jinak pracujeme se svou agresivitou, emocemi apod. To vše si mnoho z nás neuvědomuje. Sebevědomí je vlastně sebepoznání a přijmutí svých potenciálů. Je totiž mnoho věcí, které se ovlivnit nedají nebo pouze usilovnou prací. Je naprosto v pořádku žít obyčejný život. I tak můžeme být naprosto šťastní. Stále se za něčím honit začíná každému dávat čím dál menší smysl. Nesebevědomý člověk také rád věci omlouvá, protože má potřebu dokazovat, že za něco stojí, a vysvětluje, proč si to myslí. Sebevědomí neznamená, že jsem dokonalý a pozitivní za každou cenu. Každý máme někde zatmění a v té oblasti života bychom se nad snahou být příliš středem pozornosti měli zamyslet, možná nás život přivede do situace, kde si to uvědomíme mimoděk.

Milí přátelé, úplné zatmění Měsíce nastane v pondělí ráno v 6:15 a působení může být intenzivnější než obvyklý úplněk. Relaxujte a držte se co možná nejvíce emocionálně v klidu.


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


  

  

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč