Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 4. února 2019

Během noci na pondělí se Venuše, planeta lásky, přesune ze Střelce do znamení Kozoroha, kde setrvá po zbytek února. V našich vztazích, tedy v jejich prožívání a v přístupu k nim, postupně zaznamenáme určitý posun. V předchozím znamení Střelce byla Venuše plná nadšení a vášně. Náš partnerský a milostný život tak měl šanci ožít a my jsme mohli získat impuls a optimismus.

S Venuší v Kozorohu začneme ve vztazích vnímat jiné energie. Zamilovanost, entuziasmus a plány, jež v partnerské oblasti mohly vzniknout při průchodu Venuše Střelcem, je zkrátka potřeba posunout o důležitý krok dál. Střelec má vzrušující vize a plány, ale s přechodem do Kozoroha začne být důležitá jejich realizace a s ní spojené povinnosti.

Moment, který pro mnoho z nás už nemá to charisma předchozích fází seznamování, plánování, atd., jenže moment tolik důležitý. Svým způsobem se jedná o bod zlomu, který všechna ta krásná slova a vzplanutí nechá projít náročnou zkouškou opravdovosti. Je to okamžik a místo, kde cokoli vratkého zkrátka narazí a sesype se. A naopak – vážně míněné a pevné vztahy, či sliby a plány v jejich rámci, přechod Venuše do Kozoroha zvládnou bez problémů, s rovnou páteří, a ve výsledku posíleny.

V této fázi nečekejte žádnou velkou romantiku, na oplátku se vám ale dostanou hodnoty jako spolehlivost či věrnost, což není málo. Pokud právě ve vztahu necítíte nebo nedáváte jistotu, je pravděpodobné, že v únoru budete vnímat přirozený tlak na posun tohoto stavu, ať už na tu či onu stranu. Jistota může mít i podobu ztráty, např. vztahu, který se jako jistý pouze tvářil.

Jakékoli rozhodnutí nám v následujícím týdnu bude usnadňovat dvojice planet ve vzdušném a silně intelektuálním Vodnáři. Slunce i Merkur zde přijímají řadu pozitivních sextilů od Jupitera, Marse a Urana z ohnivých znamení. Naše uvažování by pod těmito vlivy mělo být vytříbené, bystré, odvážné, nezávislé a pokrokové, aniž bychom zároveň přišli o potřebný nadhled a toleranci.

Milí přátelé, přeji vám další krásný týden!


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


  

  

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč