Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 18. února 2019

Následující týden nabídne dvě hlavní témata. Prvním z nich jsou možné nesnáze a omezení v oblasti partnerských vztahů a lásky. A tím druhým pak posílení duchovního rozměru a příležitost k rozpouštění škodlivého ega.

V pondělí vytvoří Venuše konjunkci se Saturnem v Kozorohu, v sobotu se následně spojí s Plutem. To jsou poměrně náročné energie, které vzájemné soužití rozhodně neusnadňují. Na romantiku to opravdu nevypadá, menší krize se vyloučit nedá. Přesto se tento čas dá využít konstruktivně. Zjistěte, jak jste s partnerem na tom. Zkrátka jaká je realita.

Jak je vztah ve skutečnosti funkční, jak je váš partner spolehlivý, jestli je vám věrný. Následně, když se nebudete bát najít problémy a pojmenovat je, zkuste je zkrátka napravit a vyčistit. Jsou to nepopulární věci a lidé by kolikrát radši měsíce a roky dělali, že o žádných problémech neví, ale když se těmto tématům přestanete vyhýbat, váš vztah to prostě posílí. Případně neposílíJ, ale ruku na srdce – kdo ve skutečnosti stojí o partnera, kterému se nedá věřit či herce, jenž to s vámi nemyslí vážně? Vztahy zkrátka musí fungovat, a pokud nefungují, je potřeba s tím něco dělat. Je možné, že během tohoto týdne si na mě vzpomeneteJ.

Věřím ale, že to nebude tak zlé. Hlavně proto, že se nám v úterý Slunce přesouvá do láskyplného znamení Ryb. Merkur navíc vytvoří v Rybách konjunkci s Neptunem a následně kvadraturu s Jupiterem. A protože Mars před pár dny opustil znamení Berana, výsledné působení bude výrazně ochuzené o ty nejnižší projevy ega. Naopak, naše myšlenky a slova nebudou nastavené útočně a kriticky, nýbrž spíše klidně a smířlivě. Pod vlivem těchto konstelací se samozřejmě předchozí odstavec o Venuši a dělání pořádku v partnerských vztazích bude číst o něco lépe. Protože kterákoli třecí plocha nebo nepohoda by měla být bez horkých hlav řešitelná, se zvýšenou ochotou k ústupku, odpuštění a dohodě.

Mimochodem, najdete-li příležitost, pokuste se úterní konjunkci mezi Merkurem a Neptunem v Rybách využít pro jakékoli duchovní obohacení, uměleckou inspiraci nebo třeba meditaci. Přesná bude krátce po půl osmé ráno a citlivějším jedincům nabídne snadné napojení na fascinující zdroj lásky a duchovní moudrosti.

Mějte se krásně!


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


  

  

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč