Hanna Lapacho: Konec se blíží! - Slunce v Rybách

Astrologický rok se blíží ke konci. Vstupem Slunce do posledního znamení zvěrokruhu, do Ryb v úterý 19.2.2019, dokončujeme jeden roční cyklus. Proces dokončování spočívá v opouštění minulosti, loučení se starými záležitostmi a přípravě sil na nový začátek, který odstartujeme vstupem Slunce do znamení Berana 20.3.2019. 

Stále se nacházíme v období zimy, kdy příroda odpočívá, spí, ideálně přikrytá sněhovou peřinou, aby nabrala sílu podle pranostiky: „Únor bílý, pole sílí". I my se máme posilovat spánkem, klidem, pohodou a léčivým tichem. Jsme vyčerpaní dlouhotrvající zimou, nedostává se nám energie, a proto bychom se neměli zabývat zbytečnostmi. Kdo má „vybité baterie", snadno onemocní. 

Tělo je dům, ve kterém bydlí naše duše. Přišla na tento svět, zhmotnila se, aby zde na zemi mohla splnit své poslání. Až jej splní, ukončí cyklus, vše hmotné tu zanechá, opustí tělo a obohacená životními zklušenostmi odejde. Během života k nám promlouvá, ale my ji často v množství aktivit a povinností neslyšíme. Aby na sebe upozornila, donutí nás k odpočinku, zklidnění a zastavení se tím, že tělo onemocní. V posteli, v klidu a tichu přikrytí peřinou si teprve pak uděláme čas na očistu těla a duše a spánkem se posílíme.


Znamení Ryb Horoskop AstrologieMěli bychom se naučit naslouchat svému tělu a porozumět své duši. Kdo své duši rozumí a naslouchá svému tělu, sám si umí naordinovat klid a odpočinek. Zdraví je dar, který jsme dostali do vínku. Měli bychom o něj pečovat, abychom ho neztratili.Dalajláma kdysi řekl, že ho nejvíc překvapuje, že lidé obětujízdraví, aby vydělali peníze, a potom obětují peníze, aby znovuzískali zdraví.

V období Ryb se máme naučit nechat vše volně plynout, oddat se životu s důvěrou, že vše je tak, jak má být a že vše slouží pro naše dobro. Neusilujme, ale věřme v sílu Univerza, které to za nászařídí. Věřme, že vše, co má přijít do našeho života, přijde a to, co odchází, to k nám nepatří a pokud patří, opět se to k nám vrátí. Buďme v pokoře a děkujme za to, co máme. 


Znamení Ryb Horoskop AstrologiePonořme se do samoty, která nám umožní naslouchat sobě a své duši, stát se tak celistvými a býti sami sebou. Nechme odejít vše staré a pusťme minulost, protože ta už byla a tu již nelze změnit.  Přijměme sami sebe, jací jsme i se svými chybami a nedokonalostmi. Odpusťme druhým jejich chyby, tak jako Ježíš řekl: „Otče, odpusť jim, neboť nevědí, co činí", a odpusťte hlavně sobě tak jako řekl François de la Rochefoucauld: „Čeho se na nás dopustili druzí, s tím se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami." Smíříme-li se sami se sebou a s tím, co nemůžeme změnit, přestaneme bojovat a následně ustane boj kolem nás. Když budeme ve smíru ve vesmíru, nastolíme v sobě harmonii, pocítíme jednotu s celým vesmírem a zažijeme nejvyšší druh lásky, lásku vesmírnou. 

Odpočívejme v období Ryb, lečme se klidem a tichem a nabírejme sílu sladkým spánkem. Sněme, nechejme k sobě promlouvat své nevědomí, které nám v době spánku ve formě snů může poskytnout důležité informace. Hospodařme moudře s energií, aby nedošlo k neobnovitelným ztrátám, které by mohly býtneslučitelné se životem. Regenerujme se a připravujme síly na nový začátek, až vstoupí Slunce do znamení Berana, a my tak mohli vstoupit do nového cyklu a začít měnit to, co změnit můžeme.

Věřme sami v sebe a v sílu Univerza. Přijměme se a prožijme období Ryb se smířením a s láskou k sobě a druhým.


A na závěr jeden citát od Alberta Einsteina, který byl narozen ve znamení Ryb: „Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná."

PŘEJI KRÁSNÉ SPLYNUTÍ S ŽIVOTEM A LOUČENÍ S MINULOSTÍ!


Hanna Lapacho

Hanna Lapacho astrologie


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč