Jitka Bártová: Ve středu, 6. 3. 2019 vrcholí Novoluní v Rybách. Co nám přinese ?

Krásný transformační den s příchodem Novoluní ve vodním znamení Ryb přeji vám všem.

Novoluní vrcholí ve středu, dne 6. března roku 2019 v 17 hodin a 7 minut SEČ v planetárním postavení Slunce a Měsíce na 15 stupni Ryb a Neptuna na 16 stupni Ryb. Probíhající Novoluní v sedmém astrologickém domě bude umocněné retrográdním Merkurem, načež sedmý dům je životní úsek, který ovládá našeho nejmilejšího a nejbližšího druha, partnera, manžela, manželku Zviditelňuje téma vztahů spojených s veřejností, například společníků v podnikání, či soudních vykonavatelů.

Pohyblivým Rybám náleží poslední, dvanácté znamení zvěrokruhu a působí tak na duševno, dychtivost a úsilí po poznání duchovnosti, nebo pravdy a mravnosti. Neptun je dominanta Novoluní a může mít na nás vliv až do příštího Novu, které se ohlásí v pátek, dne 5. dubna ve znamení Berana.

Neptun v Rybách dává zájem o mimosmyslové vnímání, mystiku, okultní a duchovní schopnosti a vědění, v Neptunu se skrývá medium, anebo naopak uvěznění v bláznovství. Neptun nás může ovlivnit v planetárním působení v konjunkci s Lunou v psychickém znamení Ryb, na straně druhé nás může zdokonalit a uvést v úžas, či v pokušení absolvovat bláznivé skutky (třeba skok padákem, exotickou cestu...) které bychom jinak neudělali Rovněž Luna v Rybách ovlivňuje naší bujnou fantazii, citlivost a styk s nadpozemskými bytostmi.

Luna v Rybách působí na chodidla a lymfatický systém, alkohol, léky, drogy, kofein. Merkur je v Rybách a veškerou pozornost věnuje retrográdnímu času, ve kterém setrvá do 28. března, a rozehrává důležitou úlohu v životě každého člověka. Ryby jsou vodním a okultním znamením a Merkur je planetou myšlenek, slova, ukazuje na naše dorozumívání se s druhými. V Rybách nám harmonicky postavený Merkur propůjčuje hloubku myšlení, léčení vlastních myšlenek a slova, a toto vše se děje v retrográdním zastavení a ohlédnutím se zpět, do minulosti.

Retrográdní Merkur přináší melancholii, či procítění vlastních slov, myšlenek, léčení zpěvem, léčení zpíváním manter a zviditelnění všech přetvářek, nebo překážek a přijetí své orientace Ryby jsou psychické, pohyblivé a náladové vodní znamení a na vodní hladině bude čitelné vše, co má lidstvo v osudu. Lidé odkryjí druhou tvář a poznají sladkou chuť přívětivosti, laskavosti, shovívavosti. Anebo trpkou chuť bláznovství, choromyslnosti a závislosti.

Planetární dění může rovněž ovlivnit přípravu dietních jídel Ryby jsou jako pohyblivé znamení nestálé, takže zkoušky jsou pomíjivé, proto nechme naším životem proplouvat zkušenosti, vnímejme své pocity, vůni duše a zároveň nechme vše dozrát k vrcholu, pak můžeme vyčistit, vyléčit a odinstalovat si negativní, či karmické programy Ryby jsou pramenem dychtivosti Nevyjadřují sílu, ale empatii, či snivost.

Ryby ukončují zimní cyklus života a vstupem Slunce do ohnivého znamení Berana, dne 20. března v noci, pak přijde jarní rovnodennost a začátek cyklu nového.

Ve středu, dne 6. března roku 2019 v 10 hodin přechází planeta Uran do zemského znamení Býka. V Býku setrvá Uran do roku 2026. Takže nám nebeská klenba poskytne změny v pohybu planet. Uran je poznamenaný odlišným chováním, odlišnými názory a svou originalitou, zároveň přináší náhlé změny, zvraty, náhlé zisky, anebo náhlé ztráty, zároveň určité názory a přesvědčení.

Býku vládne planeta Venuše a druhé znamení zvěrokruhu. Druhý dům vládne penězům a hodnotám, je ukazatelem co získáme vlastním úsilím, do jisté míry odkrývá způsob, jak se vymaníme a osvobodíme ze starých zvyků a závislostí. Venuše podporuje sebelásku v hodnotách a Uran v Býku naznačuje nejisté finanční poměry, podporuje nejenom zvraty a náhlé změny, ale také podpoří naší intuici.

Přeji vám nádherné Novoluní, čas pro sebe, sebelásku a intuitivní cítění pro vše, co vaším životem právě teď prochází.

Papa a v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka Bártová


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč