Veronika Navrátilová: Velký třesk - Uran vstupuje do Býka!

Dnes, ve středu 6. března 2019, kolem půl desáté dopoledne vstoupil Uran do znamení Býka a setrvá tam více než 7 let!

Po celou tu relativně dlouhou dobu bude třaskavá a po změně toužící energie Urana působit na v hlubokých kolejích zajetého a těžkého Býka. Planeta Uran je v astrologii tradičním nositelem překvapivých změn, modernizace a technologického pokroku, revoluce a osvobození. Způsobuje v lepším případě osvěžující vítr, v tom horším ničivý uragán. Znamení Býka symbolizuje konzervativní hodnoty, včetně těch uměleckých, majetek, peníze, půdu a také potraviny.

Po pravdě řečeno, spojení těchto dvou energií patří mezi ty problematičtější. Důvodem je jejich výrazná odlišnost. Znamení Býka je velmi stabilní, pomalé a v podstatě má odpor ke změnám. Jenže planeta Uran změny naopak doslova potřebuje, je inovativní, provokativní a nepředvídatelná. Asi si tedy umíte představit, jak jejich vzájemné soužití může vypadat. Je to jako byste si domů pustili nezvanou návštěvu, která by vám to tam navíc začala „vylepšovat“, něco přesunula, něco vyhodila a nakonec by vám řekla, že je to takhle lepší, a že u vás teď bude 7 let bydlet.

Znamení Býka je typicky velice rezistentní a vůči změnám se bude snažit klást vytrvalý a silný odpor. Proto je možné, že to Uran se zaváděním nových pořádků nebude mít snadné. Dojít k nim tak může s určitým zpožděním a také mohou být citelnější a zvučnější, jako výsledek nahromaděného napětí.

Kde tedy můžeme očekávat v následujících 7 letech turbulence? Na prvním místě je nutné zmínit finance. Možná jste zaregistrovali, že se v poslední době stále častěji začíná zmiňovat „ekonomická krize“. Je velmi pravděpodobné, že globální ekonomika v současném kurzu při nejmenším zakolísá, ale otřes může být reálně výrazně razantnější a krize se tedy jistě nedá vyloučit. Do problémů se mohou dostat největší světové banky, na finančních trzích zavládne nejistota, v ideálním případě. Čekat se dá kolaps některých zavedených měn, naopak další rozmach měn alternativních (bitcoin apod.) a online bankovnictví.

Robotizace ve výrobě, obdělávání půdy, ale i v dalších oblastech, bude nadále posilovat. Pokroku se dočkáme i v objevech budoucích zdrojů energie. Revoluce v audio technologii (snad 3D zvukové systémy?) Naneštěstí bude nejspíš pokračovat i vývoj geneticky modifikovaných až kompletně umělých potravin. Pod vlivem Urana v Býku nelze vyloučit ani masivnější tornáda, zemětřesení, vulkanickou činnost a další výrazné zemské ozvy.

Uran v Býku samozřejmě může přinést změnu i do vašich životů. To se bude týkat především lidí, kteří mají ve znamení Býka umístěné citlivé body ve svých horoskopech narození.

Přeji nám všem, abychom si z Uranských inovací dokázali vzít jen ty lepší a např. byli velmi obezřetní při výběru potravin, kde může být obzvlášť jejich nepřirozená genetická modifikace spíše obrovskou moderní hrozbou!


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


  

  

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč