Jitka Bártová: Černá luna Lilith vstupuje do Ryb. Ryby jsou kultem tajemna a završí nám devitiletou etapu života

Krásný den přátelé a miláčkové.  

Pátečním dnem s datem 3. května roku 2019 začíná působit vliv Černé luny z vodního, tajemného a pohyblivého znamení Ryb. V Rybách nám setrvá až do 27. ledna roku 2020. Naposledy byla Černá luna v Rybách od června roku 2010 do března roku 2011, což byl dle numerologie rok pod vládou trojky. A opět se nám po devíti letech navrací Černá luna zpět do znamení Ryb a do roku 2019, který je pod vládou trojky Tajemství Černé luny v Rybách, kterou často známe jako bohyni Lilith a která je též nazývána bodem smrti (nejde o planetární těleso) se symbolicky spojuje s osudovým zlomem jasnozřivosti a rozplynutím minulosti. Ve kterém z vašich dvanácti astrologických domů v horoskopu se nachází znamení Ryb, tam vstupující Černá luna otevře vzrušující životní téma, aby rozplynula stíny a završila váš devítiletý cyklus.

Můžete si položit otázku, co zásadního, či posedlého a rušivého, anebo naopak fascinujícího jste ve svém životě v roce 2010 až 2011 zaznamenali, anebo po čem jste toužili, a můžete danou etapu života završit. Ve starověké historii představuje Černá luna Bohyni Isis, která je zobrazována s hadím ocasem. Představuje touhu ega, temnou minulost, odmítání a strach, v Rybách pak zastupuje kult tajemství, oběti, anebo utrpení. Vliv Černé luny je značně odlišný v ženském horoskopu od horoskopu mužského. Když se Černá luna v horoskopu nachází na Ascendentu, Descendentu, anebo na IC či MC, pak je její vliv obzvlášť dominantní a sehraje ve vašich životech důležitou úlohu.

Jestliže máte ve svém životním horoskopu narození Černou lunu v Rybách, anebo jste narození ve znamení Ryb, bude letošní rok vaším rokem pod vládou Černé luny. Dále, když je Černá luna v aspektech se Světly, jako jsou Měsíc a Slunce, je důležitým zorným úhlem pro osvětlení osobnosti a nastalých událostí. V neharmonických aspektech Černá luna symbolizuje prázdno a odmítnutí. Bezesporu, když Černé luně dovolíte vstoupit do svého života, pak vliv této krásné a tajemné bohyně vyhojí nevyléčená, vyhořelá a prázdná místa vašeho života, aby je opět naplnila novou živoucí energií. Vždy se děje za předpokladu, když duše pochopila své dosavadní lekce, dostává novou životní šanci a opouští bolestné téma života svého. Proto je tento fiktivní bod na oběžné dráze Měsíce kolem Země nazýván bodem smrti – čili ukončením, rozplynutím, završením a početím nových začátků. Ryby zastupují poslední dvanácté znamení zvěrokruhu a jsou tématem minulosti a minulých životů  V astrologii a v horoskopu máme dvanáct mundánních domů, o kterých mluvíme jako o astrologických domech, zkráceně řečeno domech. Domy mají na nás vliv dle svého uspořádání v horoskopu a dle planetárního obsazení.

První dům (ascendent) ovládá hmotné tělo, jeho vzhled a duši, čili osobnost. Druhý dům ovládá hmotné věci, jako jsou peníze. Třetí dům ovládá sourozence, sousedy, myšlení, komunikaci, krátké cesty, školu a studia a dopravní prostředky. Čtvrtý dům (IC) ukazuje na rodiče, původ rodiny, pozemky, domy a životní podmínky, ukazuje na vše, co souvisí se zemí. Pátý dům vládne láskám, milostným vztahům, tajným milencům, sexuálním hrátkám, dětem, rodičovskému životu, štěstí, zábavám, koníčkům a spekulacím. Šestý dům vládne zdraví, zaměstnání a způsobu, jakým pracujeme. Sedmý dům (descendent) vládne manželství, podnikání a partnerství, protivníkům a soudním sporům. Osmý dům je tématem smrti, dědictví, okultních schopností a úrazů. Devátý dům je kultem náboženství a duchovních zážitků, ciziny a dalekých cest, zákonů. Desátý dům (MC) má vliv na rodiče, na sociální postavení ve společnosti, na kariéru a na vládu. Jedenáctý dům ukazuje přátelé, společníky a příznivce, tajná přání, naděje a touhy, také nevlastní děti. Dvanáctý dům vládne minulosti, minulým životům, ale také nepřátelům, pletichám, léčebnám, starostem, či omezením, například ústraní, nemocnice …

Miláčkové, aspekty Černé luny mohou završení minulosti zvýraznit, protože Černá luna je vodních Rybách velmi citlivá, pohyblivá, a je spjata se způsobem cítění a prožívání, takže se vám může zviditelnit a léčit, anebo už zakončit téma úseku života, který se spjatý s vaším astrologickým domem v Rybách Očišťujte si svá obydlí, očišťujte své dušičky a fyzická těla od zbloudilých duší a od nemocí.

Užívejte si, dopřejte si odpočinek a prožívejte své pocity, nebojte se otevřeně mluvit a podělit se o zkušenosti, aby jste se odpoutali od bolestných zranění a mohli tak uzavřít devítiletý cyklus a jednu etapu života s tajemnou Černou lunou v Rybách. Letošní rok 2019 je rokem završenosti a rozvázáním karmického uzlíku a platí to  pro všechny bytosti, které svým otevřeným a vyléčeným srdíčkem cítí, že mohou jít zase dále.

Mějte se úžasně, láskyplně a nádherné léto vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka Bártová.


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč