Veronika Navrátilová: Test pro Kozorohy, Raky, Berany a Váhy – Horoskop na týden od 6. května 2019

Během týdne na astrologickém nebi bude hrát ústřední roli Venuše, planeta lásky. Zajímavé aspekty ale vytvoří také Merkur a Slunce.

Venuše ve čtvrtek zamíří trigonem na Jupiter. Z toho by se mohlo zdát, že nám vztahy budou nadstandartně klapat, ale tak snadné to nebude:). Venuše totiž zároveň postupně narazí kvadraturami na Saturn a Pluto, což bezproblémové fungování nevěští.

Zjednodušeně řečeno jde toto nastavení příliš přes „sílu“. Zmíněné kvadratury jednak fungují z mimořádně silných znamení (Beran, Kozoroh), a zároveň jsou tvořeny planetami se značně tvrdým jádrem. V oblasti emocí, citů, lásky, vztahů a partnerství se tedy ocitneme pod vlivy, které se typově hodí spíš do vrcholového managementu či třeba úporných sportovních bitev. Neboli všude tam, kde je silné vůle na rozdávání a překážky buď neexistují, nebo jsou překonatelné bez ohledu na způsob. Tedy energie svého druhu a zcela jistě legitimní. Ovšem zasáhnout jimi planetu tak křehkou jako je Venuše, a s ní i partnerské vztahy včetně emocí, nemusí vytvářet právě romantické scénáře.

Obavy, strachy, překážky, neporozumění, zklamání, nedostatek tolerance, majetnické a mocenské choutky, atd. To vše můžeme ve vyšší míře pociťovat. Na tom by však nebylo zas tak moc špatného, protože nikdo z nás není dokonalý a každodenně čelíme mnoha různým náladám, pocitům a emocím. Problém nastává až ve chvíli, kdy se tímto naladěním necháme ovládnout a strhnout k nevhodné akci či reakci. Pak se můžeme uchýlit k silovým řešením různého druhu, a pokud nejsme na bojišti, kde je rozhodující okolností vstřelený gól nebo skolený soupeř, na lidské rovině téměř vždy prohrajeme. Tato řešení totiž téměř vždy zasévají bolest a ubližují blížnímu člověku, potažmo nám samotným.

Proto nepodléhejme vlastnímu negativnímu nastavení v oblasti partnerských vztahů, nešlapejme po tak jemných a křehkých věcech jako je důvěra a láska, třeba jenom proto, že vaše ego mělo o fungování vzájemného soužití jinou, a často naivní, představu. Nenechme se vláčet osudem. Zvládnutelné to rozhodně bude, protože současně působící trigon Venuše na Jupitera nabízí možnost zvolit pozitivní cestu ve smyslu naděje, nadhledu, velkorysosti a tolerance.

Mezi nejvíce testovaná znamení v tomto ohledu budou patřit Kozorozi, Raci, Váhy a Berani se Sluncem mezi 19. a 24. stupněm. Samozřejmě také všichni lidé, kteří mají v této zóně jiné citlivé prvky.

Středeční konjunkce Merkura s Uranem v Býku radí, abychom se názorově nefixovali a neuzavírali za každou cenu, ale naopak abychom zůstávali otevření novým intuitivním podnětům, myšlenkám a nápadům, a to včetně materiální a obchodní oblasti. Zároveň může tato konjunkce přinést nečekaná a překvapivá setkání či cesty.

V sobotu vytvoří Slunce v Býku trigon se Saturnem v Kozorohu, což je krásný aspekt na závěr týdne. Nepůjde však o krásu romantickou, nýbrž praktickou. Emotivní a ohnivé Slunce je zde totiž pod důslednou „kontrolou“ dvou zemských znamení a Saturna. Vzniká tak skvělá příležitost pro budování a realizace všeho druhu v hmotném světě. Tato vazba v sobě nese velký potenciál stálosti, pevnosti, věrnosti, trvanlivosti a trpělivosti. Proto se pokuste sobotu využít na typ činností, kde jsou právě tyto vlastnosti potřeba, případně iniciujte vznik něčeho, co by mělo stát na nerozbitných základech, a mít dlouhou životnost.

Přeji vám další super týden!


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


  

  

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč