Veronika Navrátilová: Pondělní novoluní v Blížencích

V pondělí 3. června se ve 12:01 setkají na 12. stupni znamení Blíženců Slunce s Lunou v konjunkci. Novoluní odpovídá měsíční fázi, během které se Měsíc nachází mezi Zemí a Sluncem.

Novoluní je novým začátkem, je to ideální čas pro zahájení nových projektů, práci na nich, zatímco úplněk je dobou odměny.

Novoluní se objeví v souhvězdí Býka (znamení Blíženců) v konjunkci se stálicí Aldebaran. Tato hvězda patří mezi čtyři královské šťastné hvězdy, čtyři strážce nebes, kteří střeží ostatní hvězdy. Někdy se nazývají hvězdy archandělské a Aldebaran je hvězdou archanděla Michaela. Leží v pravém oku Býka. Je též označována jako Boží oko.

Dává neuvěřitelné množství odvahy a energie pro využití nových příležitostí. Tato stálice také zdůrazňuje potřebu opatrnosti při ochraně toho, co už máme. Přináší úspěch při startu podnikání, ale staří astrologové varovali před nepřáteli.

Novoluní je šťastnou dobou i pro zamilované z postavení úplně přesného trigonu Pluta a Venuše. Síla tohoto pozitivního vlivu trvá do úplňku 17. června a slaběji až do následného zatmění Slunce 2. července.

Novoluní je ve znamení Blíženců a jejich vládce Merkur je tam také. Silně je zdůrazněna mysl, která je sama o sobě duální a amorální – na rozdíl od zbytku psychiky. Může nás vést pozitivním i negativním směrem. V Blížencích je esence proměnlivého vzduchu. Mysl je nejšťastnější v pohybu. Bez novinek a zážitků by přestal být život vzrušující. Během blíženeckého novoluní se ocitáme na životních křižovatkách a potřebujeme učinit rozhodnutí. Vždy na nás vylézá nějaký neznámý prvek, nikdy neshromáždíme všechna fakta. Cítíme, že seznam pro a proti, který jsme si vytvořili, nám ve skutečnosti nepomáhá se rozhodnout. Je to proces sbírání dat a následně jejich šíření..

Abychom se naučili používat energii Blíženeckého novoluní, měli bychom se učit správně předávat tyto informace dál. To vyžaduje velmi otevřený postoj bez autocenzury, jinak se zastaví jejich volný pohyb.

Správné používání slov je důležitým nástrojem na cestě k transformaci vlastního utrpení. Klíčem je pronášení slov s láskou, upřímností, pro dobro druhých a hlavně se záměrem konat dobro.

Prostřednictvím slov, která vyřkneme, formujeme myšlenky a každá myšlenka na určité úrovni vytváří formu.

Všichni máme negativní myšlenky, měli bychom si je ale přiznat, vzít je na vědomí a následně se jich vzdát, abychom nemarnili proces uzdravování.

Slova a naše řeč mají magickou moc uzdravovat, ale i ubližovat. Je chybou si myslet, že nezáleží na tom, co jsme řekli, protože jsme to tak nemysleli, anebo se to stejně dotyčný nikdy nedozví v případě třeba pomluv. Vesmír má ale uši. Každé naše slovo nese otisk síly, bez ohledu na to, kdo poslouchá.

Život si děláme někdy zbytečně složitější, než je nutné, protože se stále více či méně snažíme něco skrývat nebo překroutit, někoho shodit, pomluvit, něco zase zamlčet, něco si přibarvit. A v této snaze udržet zdání pravdivosti ztrácíme mnoho užitečné energie. Do nejvyšších forem vyvinutá pravdivost je takové síly, že naplňuje cokoli, co vyřkne.

Naučme se tedy všechno, co námi prochází předávat dál a tím nechat informace volně proudit, neničme to svou cenzurou a egem. Pak i k nám začnou proudit čisté informace a odpovědi na otázky, na které bychom rádi znali odpověď.

Přeji nám všem hravé a bezstarostné novoluní v Blížencích.


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


  

  

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč