Hanna Lapacho: Přátelé nás formují: Slunce v Blížencích

Slunce 21. 5. 2019 v 10:00 opustilo znamení Býka a vešlo do znamení BLÍŽenců. Toto znamení je znázorňováno dvěma tvářemi, které jsou otočeny směrem k sobě, jsou si BLÍZko, na dotek a vyměňují si spolu informace. Blíženci potřebují informace, chtějí sdílet, diskutovat, komunikovat, jsou zvídaví, neposední a živí.

Pěkně živo je i v přírodě, která s námi komunikuje. Stačí se jen ztišit, zaposlouchat se a vnímat dotyk větru, který nás hladí, vůni květů, ševelení stromů, poletující hmyz, který svým dotekem přenáší genetickou informaci z jednoho květu na druhý, zpěv ptáků a hlasy zvířat, které k nám doléhají. Naučíme-li se komunikovat s přírodou, vždy budeme s někým ve spojení a mít někoho nablízku.

Člověk je tvor společenský a potřebuje kolem sebe lidi, se kterými si může vyměňovat informace, sdílet názory, dělit se s nimi o své radosti i starosti. A právě tito nejbližší lidé, naši sourozenci, kamarádi a přátelé jsou pro nás důležití. Oni nás formují, naplňují pocity, obohacují o své myšlenky, názory, ukazují nám různé úhly pohledu na situace a záležitosti. Proto prostředí, které společně se svými přáteli vytváříme, je pro nás tak zásadní. Šíříme kolem sebe vibrace, kterými se dokážeme vzájemně naladit, rozladit či vyladit. Proto v pozitivním prostředí se budeme cítit lépe, i když zrovna nemáme nejlepší náladu.

Každý okamžik nám hlavou prolétá množství myšlenek, v jejichž záplavě se můžeme lehce ztratit. Můžeme se dostat do situace, že nevíme kudy kam a rozhodnout se pro nějaké řešení je pro nás náročné. A právě naší blízcí, kteří nám rozumějí, nám mohou pomoci. Podají nám pomocnou ruku, když nás vyslechnou, řeknou svůj názor (může to být i dobře míněná kritika) a povzbudí nás, abychom neklesali na mysli.

Konečné rozhodnutí je vždy na nás. Jen je potřeba sjednotit svoji duální mysl, která vnímá pro a proti, a převzít zodpovědnost za vlastní rozhodnutí. Každý v sobě máme kritika, kterého se bojíme, že nás bude kárat, když uděláme „chybu“, ale také dítě, které má strach se samo rozhodnout a potřebuje schválení od „rodiče“, autority. Jakmile porozumíme sami sobě, sJEDNOtíme svoji rozpolcenou mysl a zkoncentrujeme se na svůj cíl, náš život bude JEDNOdušší.

Vše, co potřebujeme vědět a znát, je v nás a anebo blízko kolem nás. Jen se musíme ztišit a začít naslouchat, zaposlouchat se do hlasu svého srdce, vnímat svoji duši, porozumět signálům svého těla a přírody, která je s námi ve spojení a komunikuje s námi. Správná komunikace je klíčem ke štěstí.

Buďme v kontaktu se svými přáteli, radujme se s nimi, otevřme jim svá srdce, protože naše upřímnost směrem k nim nám přinese ty opravdové přátele. To jsou ti, kteří nám přejí úspěch a stojí po našem boku i v době neúspěchu. A ti, co nás zRADÍ, od těch si RADy nežádejme.

A na závěr dva citáty pro naši duální mysl:

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich

„Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá, když ji zapomeneš.“ Albert Einstein

                                                                                                       


Hanna Lapacho

Hanna Lapacho astrologie


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč