Jitka Bártová: Jupiter ve Střelci retrográdní vyzývá ke zpomalení na cestách

Krásný úterní den přátelé a miláčkové hvězd.

Dneska máme první čtvrt Luny a dorůstající Luna prochází vzdušným a kardinálním znamení Vah, kterým planeta partnerství Venuše vládne.

A jak jste se vyspinkali do dnešního dne ? Únavu střídá příliv energie a zase jsme naopak vyčerpaní a unavení. Přitom všem aktuálním dění nás hra života vede více k připoutání a můžeme si připadat jako v letadle, kde letuška hlásí, připoutejte se prosím. Takže je nyní nejlepším prostředkem se připoutávat k zemským a hmotným energiím, neboli si zhmotnit výdělky, které nám poskytují obživu a zaměstnání.

Vesmír v nás rozehrál všechny zdroje aktivity, které vedou k vyrovnání karmických dluhů 🥰 Zároveň jedeme na vlně myšlenkových proudů, jsme příznivci vlastních názorů a spirituálních darů. Zároveň nevyspělé duchovní bytosti vystupují z hmotného těla, mají nevyrovnanou psychickou sílu a stávají se bludnými dušemi. Tady nezbývá nic jiného, než li pochopit a přijmout uzemnění a hlavně se pohybovat ve stavu bdělosti.

Jinak Luna ve Vahách působí na ledviny, na rovnováhu tělesných tekutin na čištění krve a na dělohu. Můžeme v kuchyni omezit solení, které nás zavodňuje. Dneska se nám příjemně ochladilo, takže si dopřejeme odborné lymfatické masáže. Na cestách budeme opatrní, stále je plno nehod a úrazů. Lidé podléhají cestovní horečce. A právě proto je Jupiter ve Střelci retrográdní, abychom zpomalili shon a nepodléhalo chaosu na cestách.

Stále je to o kvalitě našeho myšlení a celkově o kvalitě našeho života. Proto miláčkové buďme ohleduplní a hlavně milující bytosti.

Papa a já vám zase napíši článek. V lásce a úctě astroložka a vědma Jitka Bártová


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč