Ondřej Habr: LISTOPAD V KOSTCE ~ astrologický souhrn

Letošní rok se chýlí ke konci a tak stojí za to provést i malou bilanci. Nebude to výčet zisků a ztrát v životě, koneckonců kdo je schopen říci, co je opravdu zisk a co skutečná ztráta. Rok přišel s neočekávaně silnými tématy. Saturn, Pluto a jižní uzel procházely znamením Kozoroha. A tak se rok 2019 především týkal toho, jak si dovedeme uspořádat vlastní život a nastavit si v něm procesy. Dotkli jsme se v průběhu roku toho, co je nebo by aspoň mělo pro nás být nejdůležitější. Osud nám jasně ukázal na to, kde je naše místo a jaké jsou naše úkoly. Zbývalo a zbývá je přijmout a zařídit se podle nich. Tento rok se po nás chtěly a stále chtějí konkrétní a přesvědčivé výstupy. Řešení a dořešení situací, které se nás týkají. Není před tím úniku a neexistuje mnoho možností, jak ošidit přísné podmínky, které jsou nastaveny.

3. 11. vstupuje partnerská planetka Juno do Vah. Naposledy byla v tomto znamení před cca 5 lety a tak znovu přenese pozornost na vztahy, smlouvy a dohody, psané i jen tak řečené.

Protože ve Vahách je od 13. 10. také bílá Luna (Selena), dá se čekat, že vztahům se přece jen bude dařit, i když nám to tak nemusí úplně připadat.

Samotný začátek listopadu bude silné kafe. Mars ve Vahách se 4. 11. postaví do kvadratury s Plutem v Kozorohu. Očekávejme roztržky na základě toho, že se najdou nové způsoby řešení, přestanou platit nebo samovolně vyprchají dosavadní pravidla, na nějaký čas nebudou platit zásady. Bojem se budou vytvářet nové hodnoty, dohody a domluvy. Současně bude Luna ve Vodnáři v kvadratuře se Sluncem ve Štíru a tak nebude těžké jít přes hranice.

12. 11. se ve slabém, ale dramatickém aspektu setká Slunce, Prozerpina a Merkur ve Štíru s Plutem a Saturnem v Kozorohu a s Neptunem a Lilit v Rybách. I my se setkáme, tentokrát s vlastními pochybnostmi, s tím, co nám brání na další cestě. Nevěříme a tak nemůžeme dál. Život nám přihraje do cesty prapodivné situace, které nás v tomto směru vyškolí. Tento aspekt a den završí naše období nejistot táhnoucí se už od konce prázdnin. Buď fakta a procesy přijmeme a nebo pro nejbližší období vyloučíme. Mars ve Vahách bude v sextilu s Jupiterem ve Střelci a tak se dají čekat pro nás příjemnější a příznivější konce řešení. Zjistíme nejspíš při tom, že radost i smutek, bolest i štěstí od sebe dělí tak tenká linie, že se až věřit nechce. Tento den bude také i úplněk s Lunou v Býku a Sluncem v konjunkci s Merkurem. Tak budou mít komunikace a informace velkou roli.

20.11. končí Merkur svoji letos poslední retrográdní cestu, uzavírá se tak období divných nálad, ve kterém jsme si komunikačně, možná i vztahově sáhli na dno nebo se aspoň - v tom lepším případě - silně dotkli podstaty našeho každodenního fungování, zjistili, co vadí a objevili, doufejme, to, co nás může dál rozvíjet tím, že zajistí snazší a radostnější prožívání těch všedních, drobných a zdánlivě nepodstatných okamžiků.

22.11. vstupuje Slunce do Střelce, to by nás mělo v konečném důsledku povzbudit a ukázat nám, že přece jen existují možnosti řešení problémů. Záležitosti budeme brát přeci jen z toho lepšího konce, možná, že v následujících dnech uvidíme i smysl toho, čím se zabýváme.

26.11. nám nov ve Střelci nejspíš přinese optimismus a nadhled v řešení důležitých životních situací (pro Prahu bude v 8. domě horoskopu). Slunce s Lunou budou v kvinkunxu s Uranem v Býku a tak změny, které by byly potřeba, budou zase blíže a třeba se některou důležitou věc podaří uskutečnit.


Autor článku: Ondřej Habr


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/astrolog.ondrej.habr/


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč