Hanna Lapacho: Svoboda mysli – Slunce ve Vodnáři

20.1.2020 v 15:55 Slunce vstupuje do znamení Vodnáře, abychom si v tomto chladném počasí uvědomili, kde je nám příjemně teplo, co nás hřeje a naopak kde cítíme chlad. A také pochopili, že o teplo se musíme starat, že je nutné vkládat energii, přikládat polínka do ohniště, ve kterém chceme plameny zachovat. A naopak nepřikládat tam, kde chceme nechat oheň vyhasnout.

Podobně jako v životě udržujeme, podporujeme a posilujeme ty aktivity a vztahy, do kterých vkládáme energii. Některé aktivity a vztahy však mohou být tak horké, že se o ně můžeme popálit a pak oceníme chlad. A naopak pociťujeme-li delší dobu chlad, vážíme si tepla. Zažijeme-li oba stavy, pochopíme, kde je nám dobře, oceníme, co máme, víme, co chceme a nechceme. Díky tomu udržujeme energii v pro nás důležitých místech, posilujeme energii tam, kde se chceme hřát a co chceme „rozehřát“ a naopak ochlazujeme to, co nás „pálí“ a co nechceme, necháváme chladné.

Každý jsme originál, každého pálí něco jiného, každý máme svůj jedinečný život, a proto každý musíme řešit svůj život sám za sebe. Dostáváme-li se pod vlivem určitých situací a vztahů do emocí, které nás rozpalují, ztrácíme kontrolu nejen sami nad sebou, ale i nad situací. Pak je potřeba nechat emoce pohasnout, uklidnit se, získat odstup a teprve pak situaci začít s chladnou hlavou řešit a s ledovým klidem se rozhodnout. Odstoupení nám pomůže podívat se na celou záležitost s nadhledem a situaci lépe pochopit.

Společnost, naše rodina a i my jsme plni předsudků, podle kterých soudíme, usuzujeme, odsuzujeme a hodnotíme. Předsudky jsou příčinou našeho omezení, protože si myslíme, že něco nejde nebo je to špatné. Pochopíme-li, že nás takový názor svazuje a zbouráme předsudek, překročíme omezení svojí vlastní mysli, osvobodíme se a získáme volnost. Osvobození může být provázeno nejen přetrháním svazujících myšlenek, ale často přerušením pout, vazeb a vztahů, které nás zraňují a škodí nám. Změny, které začneme ve svém životě díky uvědomění dělat, nás posouvají a jsou součástí naší evoluce. Pokud okolí není na stejné energetické úrovni, nerozumí nám anebo má strach, že nás ztratí, často nás v této revoluci nepodporuje, dokonce nám brání a považuje nás za blázny.

K „bláznovství“ potřebujeme odhodlání a vnitřní sílu, která nám pomůže překonat překážky a okamžiky, když se ocitneme proti všem, víru ve svou pravdu stejně jako sebedůvěru, že náš sen, za kterým jdeme, se stane skutečností. Vyhledáme-li bratry a sestry, společnost lidí, kteří nám rozumějí, kteří sdílí stejnou pravdu anebo ji již žijí, půjdou naše vize lépe uskutečnit. Soudržnost a pospolitost takové společnosti nám dodává sílu a podporu.

Posel Merkur se v Kozorohu potkal s králem Sluncem, aby byl 12.1.2020 účasten velkého setkání s mocným a bohatým Plutem a odpovědným ředitelem Saturnem. Z jednání má plno informací. Předběhl krále Slunce, aby poselství rozšířil a16.1.2020 vstoupil do Vodnáře, kde bude šířit nové myšlenky a prosazovat nové vize. To vše s sebou nese změny ve hmotě, což zpočátku může pěkně naštvat rebela Urana v Býku. Král Slunce po vstupu do Vodnáře 20.1.2020 potvrdí poselství Merkura, což s Uranem znovu zahýbe a než Merkur opustí 3.2.2020 znamení Vodnáře, revolucionář Uran už bude připraven na jednání, které bude mít s králem Sluncem 26.4.2020.

Revolucionář Uran,vládce znamení Vodnáře, od 15.5.2018na 7 let hostuje ve znamení Býka. Býk potřebuje ke svému životu jistoty, nemá rád změny, chce zkrášlovat svoje prostředí a uspokojit své potřeby a touhy. Rebel Uran však vlítne na jeho zahrádku, způsobí tam zmatek a chaos, rozhází kde co, takže Býk si ji bude muset znovu porovnat a zútulnit. Vše si vystaví znovu a lépe. Zbaví se toho, co je bezcenné a to, co má opravdovou hodnotu, ocení a dá na správné místo. Pro nás všechny to znamená, že zahýbe našimi jistotami, statky a realitou, abychom udělali takové změny, při kterých dojde k narovnání hodnot.Reformy, které přinesou změnu formy, proběhnou v astrologickém domě, ve kterém máme znamení Býka. Až se bude psát 7.7.2025, kdy Uran vstoupí do Blíženců, tak budeme říkat, že tenkrát jsme měli a už nemáme, a tenkrát jsme neměli, ale teď máme.

Nebojme se revoluce, která přinese změny, díky nimž se budeme cítit lehčí a svobodnější. Dospějeme ke své svobodě, buďme sami sebou a žijme svoji pravdu! Přetrhejme omezující myšlenky, ať můžeme svobodně následovat svoje vize.

A na závěr jeden citát od amerického zpěváka Michaela Jacksona: „Nejdůležitější věcí v mém životě je svoboda a rovnost. V každém člověku je stejná píseň v jeho srdci, která říká, že touží po volnosti, po tom být jedinečný. To je přirozený pocit každého dítěte, být volný jako vítr a být kamarád s ostatními. Všechny problémy na světě jsou způsobeny tím, že zapomeneme na tento pocit! Chcete-li být svobodní, buďte svoji“

Astrologie Hanna Lapacho


PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč