Jitka Valentová: Úplněk ve znamení Lva nastane 9.2.2020 v 8.35

Ascendent události padá do znamení Ryb a v 1.domě se nachází obávaná konjunkce Černá Luna a Chiron v Beranu, která teď zhruba od 27.1.silně zabarvuje dění nejen v našich osobních životech, ale i globálně formou strachu ze šíření nákazy koronavirem. Na světlo se ta derou silné ohnivé energie a karma se urychluje.Tato konjunkce bude obohacena o tranzitní Venuši v Beranu, která by mohla danou situaci zjemnit a vnést prvek řešení, milosti a lásky.

Tento Úplněk se nachází v 6.domě a zesiluje tak ve zvýšené míře opět téma zdraví a každodenní péče o tělo a protože se Slunce nachází v opozičním znamení Vodnáře ve 12.domě, bude tak kladen důraz i na psychickou složku naší osobnosti a na sloučení obou prvků v procesu hledání celistvosti. Ukazuje se i silný vliv kolektivní a osobní karmy při hledání zdraví. Sluníčko ve Vodnáři je v trigonu na Selenu a může tak pomoci tomuto rozjímání v ústranní. Je to doba vhodná i na očistu a pochopení kolektivní karmy a zbavení se egoistického pohledu na věc. Tomu pomůže i Merkur v Rybách, který se zde také nachází a pomůže nám pochopení našich traumat.

Luna ve Lvu přijímá trigon ze znamení Střelce a to jí dává sílu a angažovanost v boji za své zdraví. Tento den bychom tedy mohli vnímat i větší pracovní nasazení a aktivitu. To také podpoří dobře aspektovaný Neptun, vládce ascendentu události v sextilu na Jupiter. Což by mohlo pomoci ve zdravotnictví s vývojem nové vakcíny na koronavirus a nalezení účinných léků podporujících uzdravení.

Na pozadí tohoto je možné, že se budou ve zvýšené míře řešit partnerské vztahy a láska, transformace ženské energie. Může dojít k osudovým rozchodům a novým začátkům ve vztazích. Jsou možná nečekaná odhalení a vztahová dramata. Konjunkce Saturn a Pluto v Kozorohu padá do 11.domu a vytváří trigon na hrot 7.domu, což by mohlo dát vzniknout novým karmickým vztahům s výrazným transformačním efektem a vstup nových přátel do našich životů.

Dozvuk tohoto Úplňku a témat zde nastíněných nastane kolem 23.2.2020, kdy je Novoluní v Rybách a daná problematika pravděpodobně vygraduje. Mars se dostane do konjunkce s Jižním uzlem a vytvoří kvadrát na Černou Lunu a Chiron. Bude třeba vyvarovat se agresivnímu chování a strachu.

Tarotová karta pro dnešní Úplněk vyšla Soud, což značí, že každý dostane podle svých zásluh. Nemáme tedy nikoho soudit, ale vidět věci v rámci celku, proto také energie Úplňku vybízí k pochopení a sjednocení protikladů.


Autorka článku: Jitka Valentová
https://astroporadna.webgarden.cz/

Jitka ValentováJmenuji se Jitka Valentová, astrologii se věnuji více než 20 let.
Moje cesta k ní vedla přes hledání odpovědí na události mého osobního života.
Astrologie byla pro mě zlomový objev. Nejdříve jsem doma v rozsáhlé knihovně mojí maminky našla řadu knih s touto tématikou a pomalu začala objevovat tento nový svět, který mi začal nabízet naději, že tato věda udává našemu osudu jakýsi řád. Silně mě vedla touha dozvědět se něco více ze svého osudu.

Při své práci proto hodně používám intuici, která mi pomáhá dát každému, kdo mě o to požádá, právě tu odpověď, která je pro něj v danou chvíli důležitá a je v souladu s jeho osudem.


PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč