Jitka Valentová: Silný portál 20.2.2020 a Novoluní 23.2.2020 v Rybách

Blíží se nám dva významné datumy, kdy se bude řada událostí zesilovat, otevírat i uzavírat. Datum 20.2.2020 v sobě nese velkou výzvu spočívající ve zvládnutí senzitivity k pocitům druhých. 

Vůbec přechod do roku 2020 ukázal, že se budeme více učit vnímat druhé, kteří budou silně v osobních karmických procesech.

Je třeba se naučit spolupracovat za nových podmínek, kdy už není možné schovávat se za masky. Výzva vícečetného čísla 2.

černá lunaTo, co jsme dříve byli schopní ještě nějak tolerovat a skrývat, už nejde. Události vybízí naučit se jiné typy vztahů, založené na hlubším pochopení, spolupráci a rezonanci.
V některých případech však bude neschopnost spolupráce tak velká, že bude muset dojít k izolaci.
20.2.2020 je v součtu karmická 8 a ta nás vyzkouší, zda se dokážeme pod tímto tlakem udržet ve svém středu a nebudeme se vychylovat do extrémů.

Z astrologického pohledu bude tento den posílená volná konjunkce Jupiter, Saturn, Pluto v Kozorohu o Lunu. To ukazuje na silnou osobní i celospolečenskou transformaci a omezení lidstva světovým řádem.

Černá Luna a Chiron na začátku Berana také podtrhují silný osudový ráz tohoto období a kladou důraz na řešení.

Co si žádá naši pozornost? Je to náš stín, stín našeho rodu, naší společnosti, naší planety?

Silné energie zesilují projevy v různých oblastech našich životů, aby tak zviditelnily, co je třeba řešit. Do našich životů tak přichází v těchto dnech i nečekaná milost, která má přesah jednoho života.

Objevují se například dávno zapomenutá rodová témata žádající si uzdravení a pochopení. Očista vztahů by měla probíhat na hlubší rovině a souvisí často s rovnoprávností mezi mužem a ženou.

Ženy by se měly zbavit své podřízené role ve vztazích a dovolit si vytvářet vztahy nové doby založené na spolupráci, podpoře a rezonanci.

Jaká další veřejná témata přinesl rok 2020 už víme.

Silný vliv konjunkce Černá Luna a Chiron se projevil jako zatměním v oblasti zdravotnictví. Nebylo možno přehlédnout silné energie strachu v souvislosti s nákazou koronavirem. Objevil se i nejeden skandál na ezoterické scéně.

Jak se přiblížila ke konjunkci Venuše, došlo i na choulostivá témata související s krásou a láskou, transgender a stírání pohlaví ve společnosti. Tady se dostáváme k další výzvě dnešní doby.

TransgenderZde je třeba, aby se mladá generace jasně identifikovala se svojí pohlavní přirozeností. Je to nutné pro zdravé fungování naší společnosti. Zranění v souvislosti s tímto fenoménem skončilo až sebevraždou mladého trans chlapce a mělo ukázat, kam až může dojít nepřijetí dané osudové výzvy.
Zde by jistě včasná pomoc regresní terapie mohla mnohé usnadnit. Více se dozvíte v článku zde:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kvuli-sikane-skocil-pod-metro-polskem-otrasla-sebevrazda-trans-chlapce-88461

Jiný příběh s podobným tématem byl i zfilmován pod názvem Dánská dívka a vychází ze skutečné události: https://cs.wikipedia.org/wiki/Lili_Elbe

Dále se také objevily informace o škodlivosti prsních implantátů a dalších metod zkrášlování. Všechna výše zmíněná témata mají jedno společné a tím je honba za nepřirozenou krásou povrchního světa a bolest s tím spojená.

Dne 20.2.2020 je toto téma ještě více zdůrazněno napadenou Venuší ve znamení Berana v konjunkci s Europou a v opozici k Seleně z Vah a v kvadrátu na Jupiter v Kozorohu, což ukazuje na určitou zarputilost, přehánění a nespokojenost v této oblasti.

Horoskop astrologie znamení RybyTaké Mars v Kozorohu si musí dát pozor, aby daná témata ještě nezesiloval, napadený kvadraturou Černé Luny a Chironem v Beranu a v konjunkci s Jižním uzlem.

Naštěstí je dobře ozářen trigonem od Urana v Býku a sextilem od Slunce z Ryb. Napěťové energie těchto dnů je tak možné kompenzovat prací, sportem a cestováním do bezpečných lokalit.

Merkur v Rybách je od 17.2.2020 retrográdní a bude nás vracet v mysli zpět a vztahovat více do svého nitra. Retrográdní zůstane do 9.3.2020. Doba je tedy vhodná spíše na přípravy a promýšlení projektů. Pozor na techniku.

Při novoluní, které nastane 23.2.2020 v 16.35 v Rybách, se retrográdní Merkur nachází v 7.domě události a dostane se do konjunkce se Sluncem a Lunou v Rybách.

Posílí tak naše vztahy. Jsou zde možné nové začátky a seznámení. Je možné pochopit skryté souvislosti ve vztazích vycházejících mnohdy z událostí dávno minulých.

Součet čísel dne nám opět dává číslo 2. Tedy stále se ukazuje výzva pochopit číslo 2 ve všech jeho rovinách.

Horoskop astrologie numerologieTo znamená hlavně naučit se spolupráci a zvládání citů ve vztazích všech možných typů. Další silné téma tohoto novoluní je téma 8. domu, kde se nachází napadená Černá Luna a Chiron a to je stále přetrvávající strach ze smrti a veřejné nákazy a také transformace sexuality a otázky posmrtného života. Hodně lidí bude řešit také půjčky a jejich splácení.

Tarotová karta pro toto Novoluní vyšla opět “Soud” jako při posledním Úplňku ve Lvu.

To ukazuje na silné propojení a pokračování daného tématu, že každý dostane podle svých zásluh a nemáme tedy nikoho soudit, když neznáme pozadí vyššího řádu.
Je to karta přeměny a transformace a to hlavně nás samotných.


Jitka Valentová - astroporadenstvíAutorka článku: Jitka Valentová tel: 602496170 https://astroporadna.webgarden.cz/

Jmenuji se Jitka Valentová, astrologii se věnuji více než 20 let.
Moje cesta k ní vedla přes hledání odpovědí na události mého osobního života.
Astrologie byla pro mě zlomový objev. Nejdříve jsem doma v rozsáhlé knihovně mojí maminky našla řadu knih s touto tématikou a pomalu začala objevovat tento nový svět, který mi začal nabízet naději, že tato věda udává našemu osudu jakýsi řád. Silně mě vedla touha dozvědět se něco více ze svého osudu.

Při své práci proto hodně používám intuici, která mi pomáhá dát každému, kdo mě o to požádá, právě tu odpověď, která je pro něj v danou chvíli důležitá a je v souladu s jeho osudem.


PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč