Ondřej Habr: DUBEN 2020 V KOSTCE ~ astrologický souhrn měsíce

Doba nám opatřila podivný dar. Čas na zhodnocení tohoto období ještě nepřišel, nevidíme ani za první horizont. Může se stát mnohé. Zavařily nám, jak se ukázalo, lednové aspekty. Pluta a Saturnu v konjunkci. Pozadu nebyl ani březnový Chiron a Lilit v kvadratuře na uzly.

Z psychosomatického pohledu důležitá část lidstva nezvládala začátkem roku běžnými postupy řešit vlastní témata a hlouběji do nich zabředávala. Viděno touto optikou relativně běžné onemocnění se stalo závažným.

Osud nás nyní nutí řešit vlastní záležitosti zgruntu a dává nám do ruky k tomu munici. Můžeme zkoušet jakákoliv řešení, jsme totiž v určitém ohledu na dně. Nebo na dno brzy dosáhneme. Nepouštím se tu do společenských témat, jen ukazuji na to, co je před námi jako jednotlivci, jako rodiči, partnery, jako členy širších komunit a společenství.

Astrologie horoskop budoucnost předpověď úplněk5. dubna se uskuteční na 26. stupni Kozoroha důležitá konjunkce, sejdou se tam Jupiter s Plutem, tyto dvě planety významně ukazují na témata letošního roku. Jsou jimi stabilizace, hledání vlastního místa na světě, ale i pátrání po smyslu života a role v něm. V momentě konjunkce bude možné opravovat a upravovat to, co se nám na vlastním životě nelíbí, navrhovat nová řešení. Může to být i významný okamžik pro zahájení nových projektů, cest a otevření doposud uzavřených témat. Jupiter se s Plutem setkají ještě dva krát, na konci června a v polovině listopadu. Proto se dá očekávat, že to, co nyní provedeme, bude mít opravdu velký význam a naznačí, kudy se budeme dál v životě ubírat.

Současně bude o den dříve probíhat konjunkce Merkuru s Neptunem na 21. stupni Ryb. Dá se tedy vyvozovat, že důležitá bude nejen představivost, ale i nacítění se a schopnost předat to, co je v našem nitru. Bude se dít i něco ohledně poznání šíření (nebo snad kontroly šíření) TÉ nemoci.

Určitě nás zaujme i 16. duben, kdy bude Luna v konjunkci s Marsem ve Vodnáři a současně obě tělesa se dostanou do trigonu s Venuší v Blížencích. Může to být hezký okamžik, který vnese světlo do vztahů, jasno do řešené problematiky. Každopádně to může být i okamžik, ve kterém lze mnohé probrat, prodiskutovat a vyřešit. Do komplikovaných procesů tak přijde světlo a inspirace.

Ve druhé polovině dubna bude Saturn na začátku Vodnáře v kvinkunxu se severním uzlem v Raku. Dá se tak očekávat snaha stabilizovat se v citové, rodinné oblasti, řešit záležitosti bydlení. Ale bude větší chuť překonávat překážky a hledat jiné než dosavadní cesty. (Viděno současnou optikou světa v karanténě, objeví se i tlaky po uvolnění pravidel tam, kde bude znát pozitivní vývoj).

Astrologie horoskop budoucnost předpověď úplněkNovoluní 23. dubna může být zajímavé, na pátém stupni Býka se tu setká Slunce s Lunou, ale i Uranem. Aspekt může mít sílu pohnout hodnotami, dosavadním přesvědčením, plány i představami. Zaujme nás něco nového a přestaneme se zabývat tím, co nám přijde fádní, opakující se a stereotypní. Dají se očekávat nové a inovativní přístupy k životu a hlavně jeho kvalitě. (Opět bude velmi zajímavé sledovat, co se bude dít s ekonomikou státní i nás ostatních).

Nebude v tomto období žádná z planet retrográdní a tak všechny události a procesy poběží dost rychle dopředu, což poznáme v těch chvílích, kdy se ohlédneme a zjistíme, kolik toho za relativně krátkou dobu za námi zůstalo a stalo se. Pravděpodobně se budeme rychle přizpůsobovat novým podmínkám a osvojovat si nové dovednosti. Pokud ne, zůstaneme dost stranou a vzadu...

Možná právě proto je dobré se neohlížet a jít dopředu. Stavět, budovat, milovat. A neváhat jít tou cestou, která nám dává smysl. Nebát se hledat nové možnosti a přístupy. Pak bude vše v pořádku.


Autor článku: Ondřej Habr Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. https://www.facebook.com/astrolog.ondrej.habr/

Ondřej Habr astrolog horoskopMgr. Ondřej Habr (1968), je absolventem Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, kde vystudoval geografii. Astrologii se aktivně věnuje od roku 1990, zprvu samostudiem, posléze na kurzech V posledních letech, tj. od roku 2006 aktivně předává svoje astrologické poznatky formou tematických přednášek, seminářů a výkladů v Praze, Brně a prakticky po celé Republice.

Za významné pokládá i to, že se prostřednictvím ajurvédských energetických masáží věnuje léčení a uzdravování organizmu. Žije v Praze, nicméně jeho aktivity se soustřeďují i na oblast Vysočiny a jižní Moravy. V širším smyslu jeho činnosti formou organizování a vedení cest pokrývají celou Českou republiku, Evropu a přilehlé části Asie. 

Kromě astrologie se také věnuje geomantii, do této oblasti zaměřuje svoje cesty po Česku (cyklus hledání vnitřní krajiny, astrologické vycházky po Praze).


PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč