Velká astrologická předpověď na srpen 2022 - čeká nás konstelace, která nebyla v naší historii ještě zaznamenána

Vítejte v srpnu. Nejdříve si řekneme krátké shrnutí nadcházejících událostí a pak se ponoříme do konkrétních datumů a událostí. 

Srpen začíná se zarovnáním Urana, Marse a Severního uzle. Jedná se o velmi silnou energii. Ze začátku měsíce nás tedy čeká ohnivá energie, díky které se můžeme cítit trošku nesví a nejistí. Uran je planeta probuzení a změn. Uran má v oblibě v našem životě otřásat věcmi, avšak dělá to proto, abychom se měnili, rostli a stávali se stále více sami sebou. Uran je také planeta svobody, takže kdykoliv je silný vliv této energie, můžeme mít potřebu hledat způsoby, jak se cítit v každodenním životě a světě kolem nás lehčeji, klidněji a svobodněji. Zarovnání Uranu se Severním uzlem ztělesňuje posun a změnu směru nás jako společnosti. Je potřeba zhodnotit a zvážit to, čemu jako společnost přikládáme hodnotu a to, na co se spoléhá me. Tato energie působí již delší dobu, ale na rychlou, avšak krátkou dobu se k ní přidá Mars se svojí ohnivou energií, která může to, co se kolem nás děje ještě více nabít. 

První část srpna, bude velmi nejistá a můžeme mít pocit, že chodíme po nestabilní půdě. Je však dobré myslet na to, že nás to ve finále dovede k lepšímu a uvědomělejšímu stavu bytí, nejen na osobní úrovni, ale i té kolektivní. Pokud budete mít na začátku měsíce pocit, že jsou věci kolem vás znepokojivé, nebo náročné, řešení je jít s proudem. Je stále lepší se nechat nést proudem života, než se snažit tlačit něco, co prostě nefunguje a nemůže vyjít. Dovolte událostem, aby se stali a pak sledujte, jak dopadnou a co přinesou. Kdykoliv působí silná energie Urana, je to také signál od Vesmíru, že je potřeba se tomu poddat a posouvat se blíže k tomu, co je skutečné, pravé a nachází se v hloubi našeho srdce. Když to uděláme, můžeme zažít silné aha momenty, nové vhledy a inspirace a nové způsoby, jak k věcem přistupovat. 

Po těchto neklidných energiích náš čeká Lví Brána 8:8, po které přijde Super Úplněk ve Vodnáři a to 11. srpna. Jedná se o poslední ze tří Super Úplňků, kterých jsme byli v minulých měsících svědky. Super Úplněk osvítí těžká břemena, která v sobě nosíme a skrýváme, abychom je mohli uvolnit, odhodit a naplno a natrvalo se od nich osvobodit.

V průběhu měsíce, se přesuneme z období Lva do období Panny, což zaktivuje Regulus, jednu ze čtyř královských hvězd. Tato nádherná energie může aktivovat naše korunní čakry a zesílit intuitivní schopnosti. 

Měsíc končí Novoluním v Panně a to 27. srpna. Tato událost bude stimulovat naše vášně a impulzy. To vše díky Marsu, který bude mít napilno jak na začátku, tak konci měsíce. Mars je planeta akce a energie. Pomáhá nám jít skrze strachy a dává nám výdrž, abychom dosáhli svých cílů. Na stínové úrovni, nás může Mars podráždit, vyvolávat hněv, nebo nutit nás chovat se iracionálně. Vypadá to, že Mars bude velmi ovlivňovat nádech začátku a konce měsíce, tak si dejte pozor a snažte se jeho energie využít ve svůj prospěch. 

Nyní se pojďme hlouběji podívat na klíčové události měsíce srpna. 

1.Srpna – Konjunkce Uranu se Severním uzlem a Mars v Býku

Konjunkce Uranu se Severním uzlem je pro letošní rok velká událost. Na týden se k nim připojí Mars, jenž zesílí a vyostří energie události. Tato konjunkce Urana se Severním uzlem se za našich životů ještě nestala. Pokud ještě počítáme to, že se k nim přidá Mars, jedná se o událost, která není v historii astrologie zaznamenána. Tato konjunkce přinese energie, které nebudou úplně klidné, ale jsou zde právě proto, abychom se jako celek posunuli výše. I když se to tak zezačátku nebude zdát, ve finále budeme za tyto energie rádi. Energie můžeme využít k probuzení síly Kundalini nebo ke zbavení se všeho, co nás svazuje, omezuje a odvádí od skutečného probuzeného stavu mysli. 

8. srpna – Lví Brána 8:8 

Lví Brána sleduje vzestup hvězdy Síria, což naši předci považovali za Duchovní slunce. Existuje věštba, která říká, že když Sírius povstane, aktivuje zapomenuté kódy, zprávy a moudrost zanechanou lidmi z Atlantidy. Zatímco Sírius povstává od konce července a bude stoupat skrze většinu srpna, osmý den srpna se považuje za nejsilnější den tohoto portálu, vzhledem k numerologii čísla 88. Číslo 8 je spojováno s nekonečnem, vyšším vědomím a moudrostí. Brána přináší vysokofrekvenční energie, které budou plynout do naší bytosti. Ta nám pomáhá znovuzrodit naší duchovní energii a obnovuje energii Země. Tuto energii můžeme využít k otevírání energetických center, získání nových nápadů, pozvednutí vědomí a zesílení schopností stahovat informace z jiných světů. Během tohoto období se také stává, že u řeky Nilu probíhá období dešťů, které vyživují přírodu a lidi kolem. 8. srpen je také den, kdy je období Lva ve své polovině a značí také prostředek mezi červnovým Slunovratem a podzimní rovnodenností. Užijte si tento den v lásce a využijte jakékoliv energie či informace, které k vám přijdou. 

11. srpna – Super Úplněk ve Vodnáři

Jedná se o poslední z řady Super Úplňků. Poslouží jako závěrečné osvětlení, které zasvítí na věci, kterých se chceme zbavit, potlačovali jsme je, ale přitom nás stále omezují. Během Úplňku bude mít také co říct Saturn. Kdykoliv je aktivní energie Saturnu, můžeme se v některých oblastech života cítit trochu zabrždění nebo ve stagnaci. Pokud se vás tyto energie dotknou, nezapomeňte zůstat uzemnění, nastavte si hranice a uvědomte si, že i malé krůčky jsou cesta vpřed. 

22-25. srpna – Konjunkce Slunce s Regulusem

Regulus je jedna ze čtyř Královských hvězd a je považován za ochránce Severního nebe. Každá ze čtyř Královských hvězd je považována za ochránce nočního nebe a průchody do vyšších světů. Regulus vládne našim korunním čakrám a přináší velmi pozitivní energii. Regulus je ztělesněním králů, královen a vůdců. Kdysi se jeho síla přisuzovala pouze těm, co měli korunu nebo byli součástí královského rodu. Ovšem do hloubky, jeho síla působí na každého, jelikož nejde o korunu, ale korunní čakry. Sílná korunní čakra pomáhá ostatním energetickým centrům. Také nám dává uvědomění, že jsme součástí něčeho většího. Korunní čakra nám také dává povědomí o tom, že jsme součástí něčeho většího, než jsme mi samotní. 

22. srpna – Slunce v Panně

Opouštíme ohnivé období Lva a vstupujeme do zemského, praktického a organizovaného znamení Panny. Panna je znázorněná bohyní Pannou, která se pro nadcházející měsíc stane našim duchovním průvodcem. Panna je o nezávislosti, síle a děláním věcí pro nás samotné, nikoliv pro druhé. Panna je silná sama od sebe, nepotřebuje v životě partnera. Je sebevědomá a soběstačná. Může být s kýmkoliv chce, kdykoliv chce a nemusí se nikomu zodpovídat. Avšak, i přes tu vší svobodu vždy ctí sama sebe a chová se ke svému tělu jako k chrámu. A právě s touto energií, se můžeme propojit, zatímco Slunce bude procházet znamením Panny. 

24. srpna – Retrográdní Uran

Uran bude retrográdní až do roku 2023. Uran je planeta změn a probuzení. Jakmile se stane retrográdní, budeme schopni ohlédnout se zpět na změny, které jsme udělali za posledních 7 měsíců a zhodnotit v jakém stavu se nacházíme a jestli je to takto dobře a tak, jak chceme. 

27. srpna – Novoluní v Panně

Mars bude během Novoluní opět aktivní, čímž nám pomůže propojit se s naší vnitřní vášní. Mars nám může také pomoci překonat své strachy a vykročit do neznáma, avšak směrem, kam vykročit chceme. Kdykoliv je energie Marse silná, musíme si dávat pozor, abychom se nechovali impulzivně, nebo aby nás neovládl hněv a vznětlivost. Celkově bude toto Novoluní trošku náročné a může přinést trochu šílené energie. Avšak s těmito energiemi lze dobře pracovat tím, že si vzpomeneme na poselství bohyně Panny: „Důvěřujte sami sobě, najděte vlastní nezávislost a chovejte se k vašemu tělu jako ke chrámu.“Nejnovější články na našem portálu

březen 19, 2023 576
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 664
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 1611
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5065
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
únor 25, 2023 1128
„Bývá označován za nežádoucí plevel nebo také za vynikající léčivou bylinu. Můžete si vybrat. A...
únor 17, 2023 1411
Naše zraněné dětské části můžeme objevovat v mnoha souvislostech a odstínech. Třeba i v naší snaze...
únor 16, 2023 738
Tento nejdůležitější včelí produkt provází dlouhá historie a spousta zajímavostí. K vytvoření 1 kg...
únor 16, 2023 1122
Transformace může probíhat u každého jedince poněkud jinak… Vlastně kecám. Vždycky probíhá...
únor 16, 2023 1135
Svěřila se mi jedna žena. Celý život bojuje s (pro ni) neidentifikovatelnou emoční bolestí, která...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1727450
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512103
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 442849
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 351756
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 284020
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 273153
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 268973
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 249662
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 238797
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 236176
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
30 květen 2022 232404
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
13 duben 2020 229347
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
29 srpen 2021 211867
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 201424
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184229
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182171
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 179138
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 173795
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 163516
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161184
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159029
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140378
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 125880
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122601
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...