Sobotní před úplňkové povídání s retrográdním Jupiterem ve Vahách a s planetou Uran v Beranu. Píše se den 11. března roku 2017.

20130716_174108

Příjemný sobotní den s datem 11. března roku 2017 přeji vám všem zlatíčka,

Dneska je dorůstající luna v zemské Panně a zítra vrcholí lunární fáze červího úplňku v Panně. Planeta Uran už dlouhodobě prochází ohnivým znamením Berana a vytváří opozici na retrográdního (zabrzděného) Jupitera do vzdušného znamení Vah.

Každá bytost, ať chce, anebo zase ať nechce, má za sebou nějakou minulost a každá bytost má v sobě určitý program, se kterým prochází vlastní životní pouť. Takže, když se narodíme, vtělíme se do pozemského světa s určitým vybavením.

Každý horoskop je individuální a každá bytost má v horoskopu danou karmickou formu a planety, které jsou součástí její osobnosti a ukazují, co si daná duše přišla do tohoto života prožít, vyřešit, pochopit, naučit a ukončit. A protože jsou planety v našem horoskopu v pohybu, tak také my jsme v pohybu a naše uspořádání života není statické, nýbrž se neustále podle vnějších zásahů a karmických impulzů mění.

Bohužel se stává, že temnota egoistických duší odmítá převzít odpovědnost za to, co vyvolala. Ale bezesporu naše cesta je cílem určené inkarnace. Ohnivý Beran a vzdušné Váhy – Já a Ty.

Beran je tématem s vyjádřením životní vůle, síly osobnosti a prosazením vlastní potřeby a Váha je tématem TY a vyjadřuje postoje vztahů a partnerovo zájmy. A ještě pro zajímavost doplním, že v úseku života, kde stojí retrográdní planeta je dané téma, ve kterém má člověk sbírat zkušenosti.

Uran je v ohnivém Beranu svobodnou formou ducha, která ničí staré bariéry a závislosti na druhých a vyvolává těžce snesitelné napětí. Uran v Beranu zobrazuje výbušnou energii, kterou vypouštíme do prostoru.

Oproti tomu Jupiter ve Vahách nachází smysl života a pocit sounáležitosti a lidskosti v oblasti vztahů. Přes bolest, smrt, odchod, zradu a ztrátu druhých nachází Jupiter zcela nový smysl života a snaží se podělit o své dosavadní zkušenosti nabyté v této inkarnaci :-P 

Ve vzdušných Vahách vytváří po celém světě Jupiter po celém spojení mezi lidmi. Jupiter je až do června ve Vahách retrográdní, takže je v oblasti vztahů tématem k zamyšlení a hlavně sběračem životních zkušeností. Jupiter nám ukazuje, co a kde máme ve svých životech změnit.

Ve kterém astrologickém domě vašeho horoskopu se právě teď Jupiter nachází, tam se vám zobrazuje životní téma, které si máte vyléčit.

Astrologie je nádherná nauka a každý znalec, který se zabývá lidskými osudy a hvězdami v horoskopu, učí se a sbírá zkušenosti po celý svůj život. A ještě vzhledem k tomu, že nám v pátek vstoupil Mars do zemského Býka, tématem jsou a budou majetkové hodnoty a peníze :-D 

S láskou a úctou astroložka a vědma Jitka

JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.