Jitka Bártová: Je první květen roku 2017, je májový čas, hrdliččin zve ku lásce hlas. A co nám píšou Merkur a Uran na nebeské klenbě.

17156217_1384896281583466_6305874089073648372_n

Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj.

Každým rokem nostalgicky vzpomenu na báseň Karla Hynka Máchy  Krásné pondělní a sváteční dobré ráno s datem dne 1. května roku 2017 přeji všem miláčkovým příznivcům  Květen je mým nejoblíbenějším měsícem, protože se pupeny stromů a květy nalévají a svou sladkou jarní vůní nás oblažují  

Po magické poslední dubnové noci přichází májový měsíc a dne 4. května se retrográdní, čili stagnující Merkur opět v přímém směru rozeběhne  A já si říkám, už je načase, aby se věci zase pohnuli dál.

V první polovině měsíce května stojí Merkur v silné vazbě s planetou Uran v ohnivém, nebo li marsovském znamení Berana. Strážci vesmíru mají plnou mysl plodné práce a nás, jakožto bytosti toho času žijící na planetě zemi, to docela švihácky vyvádí z naší rovnováhy.

Takže ten veškerý neklid, chaos myšlenek, technické výpadky, duševní zapomínání a zmateční chování je potřeba si užívat, protože hlavou beraní zeď stejně neprorazíme  Jen je načase mít ve vztazích vyčištěný zatuchlý vzduch, začít respektovat hranice a ctít závazky. Nějak mám pocit, že s Merkurem neustále dochází k vyměňování stávajících informací, zaručených zpráv a drbů a dokud je Merkur retrográdní, jsme zády opřeni o svodidla a vše se točí okolo jednoho tématu. Někteří lidé a není jich málo, jsou netolerantní vůči druhému.

Je však krásné vědět, že poznání sama sebe a zapojení se do nového života je teď v transformačním procesu hodně silné. A není vůbec potřeba neustále přemílat a přežvykovat rady toho druhého, ale je žádoucí, aby si lidé vystačili se svým informativním polem a naučili se být sami za sebe.

A nepřejímali blbé nálady a negativní myšlenky toho druhého. Nicméně to, že  každý z nás pochází z různého prostředí a každý z nás má svůj vlastní příběh pak vůbec nenaznačuje, že lidská bytost musí načítat život ze stejné stránky, jako ta druhá bytost.

Však ani dvojčata nemají stejný osud a každé kráčí jinou cestou  O Merkuru se nechá polemizovat dlouhé hodiny   Jen se chci s vámi podělit miláčkové, že když se věci úspěšně završily, nacházíme ve startovní fázi a máme chuť konat. A ještě doplním, užívejte si svých originálních odlišností a pokorně přijímejte ducha, duši a tělo své ♥ Ve vztazích se máme ještě co učit. Krásný máj a papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka 

JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.