Stále se zamýšlíme nad našimi vztahy, hodnotami a potřebami. Velkým tématem tohoto období je láska, důvěra, věrnost, žárlivost, intimita a sexualita.
Naší Duše touží někam patřit, zažívat vášeň a intenzivní spojení s lidmi, s partnerem. Pokud to dovolíte můžete prožít neskutečně smyslné období, plné vášně a intenzivních citových a sexuálních prožitků.Vaše vztahy se mohou prohloubit a posunout na novou úroveň.

Nezapomeňte, že při milováni se spojují nejen těla, ale i Duše…

Ale abychom byli schopni se druhému člověku plně citově a intimně oddat, musíme mu důvěřovat. Mnoho nás zažilo citová zranění, nevěry a bolestné rozpady partnerství a tak se obává dalšího zklamání. V květnu a červnu se nám dostává úžasné šance uzdravit svá srdce, změnit pohled a přesvědčení na náš život a naše vztahy.
Přichází k nám energie, která nám pomůže vyrovnat, uzdravit naše citové i tělesné rány i z velmi vzdálené minulosti, narovnat pokřivená přesvědčení a znovu sjednotit mužský a ženský aspekt v nás.
Můžeme zase znovu začít důvěřovat. Ale ještě předtím než se tak stane, musíme projít údolím stínů a konfrontovat se s kostlivci ve svých skříních a podvědomí.
Ale není jiné cesty.
 
Autorka: astroložka Olga Pěchotová Studio Stella http://www.studiostella.cz
 
Stella vznikla proto, aby pomohla najít směr těm, kteří neví jak dál.

Cílem a smyslem těchto stránek je již od roku 2010 nabídnout nový a tvořivý pohled na náš život, na potřeby naší Duše a těla. Nalézt ztracenou duševní a tělesnou rovnováhu, kráčet životem vědomě. Naučit se rozpoznat a rozvinout potenciál, který v sobě máme a přiblížit astrologii těm, kteří se o ni zajímají. Aktuálně se věnuji překladu zajímavých videí z AJ a knih o astrologii, své civilní práci a občas vytvořím nějaké video o astrologii. Beru život tak jak jde a přeji si, abychom se probudili a chránili naše kořeny a tuto zemi. Proto podporuji nezávislá média, šíření informací lidem a také jsme se aktivně účastnila demonstrací za svobodu a naši zem. Více informaci najdete na http://www.studiostella.cz

 
loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.