Krásné čtvrteční dobré ráno přeji vám všem miláčkové!

Píšu, dějí se zvláštnosti, jelikož tato doba je v láskách a ve vztahu k druhým velice bouřlivá, mění se vaše hodnoty, pocity, emocionální výkyvy a hlavně, jak se mění váš vnitřní svět, tak se mění vaše vyzařování vůči okolnímu světu a vůči bytostem, s kterými danou část života sdílíte.

Hodně se v partnerských vztazích setkávám s žádostmi o ručku, což je velice milé.

V úterý, dne 6. června přechází Venuše do zemského znamení Býka a vztahy se začnou ukotvovat. Co má sílu a světlo lásky, v životech setrvá a změní se v neskutečně krásné partnerské hodnoty. Čas bude nakloněn sňatkům.

Vše se ještě děje pod vlivem Saturna ve Střelci, který působí harmonickým aspektem, nebo li trigonem na planetu lásky a umění, na Venuši a tím lásce dává větší rozměr a jasnou představu o tom, co je pro vás ve vztahu dobré a shodu v lásce, s kterou si přejete žít.

Vše je jen o vás a o vašem životě miláčkové, protože jaké zrno zasejete, takovou úrodu sklidíte. Tím je myšleno, že život je opravdu takový, jak si jej zařídíte  

Na první červnový den máme dorůstající lunu v zemské Panně a Panna působí na tlusté střevo, tenké střevo, slinivku břišní, nervy a slezinu. Můžeme se věnovat úklidu, sekání trávy a dávat si věci do pořádku. Nebo li ve zkratce řečeno, lunární zemská Panna je perfekcionista a má slabost pro čistotu a pořádek.

Papa a jinak si užívejte letního teplíčka a všech požitků, které vám každý den nabízí. V lásce a úctě astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥

JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.