DSCN1386

Krásný den moji milí přátelé a klienti   Jak pak se lidičky máte, anebo jak se cítíte ?  Je nádherný čas, ve kterém neustále probíhá transformace a tak si všichni svorně připadáme, jako když se chvilku nahoru a poté zase dolů houpáme na karmické houpačce života a smrti  
Rovněž lidé z našich životů odcházejí proto, aby se uvolnilo místo pro něco daleko lepšího, než jsme měli doposud. I toto je součástí transformačního cyklu a Pluto, který je nejvzdálenější planetou na nebeské klenbě působí mohutnou silou na hlubinu naší posvátné duše.
Pluto tak stírá hranice mezi světlem a tmou, mezi andělem a ďáblem a rovněž nás vede k převzetí osudu do vlastních rukou  Pluto je retrográdní v zemském znamení Kozoroha, jehož vládcem je planeta zkoušek Saturn. V zemském Kozorohu má Pluto historické trendy a poslední dobou se skutečně objevují staré vykopávky, kostry, historické předměty. Rovněž zemské znamení Kozoroha náleží desátému astrologickému domu, což je životní úsek, který zobrazuje společnost.
S Plutem v Kozorohu se nás rovněž snaží ovlivňovat média a striktně se nám podsouvá, jak přísně musíme dodržovat stádové předpisy. Retrográdní Pluto je tak většinu roků v nehybnosti a skýtá nám obrovské pole možností, jak obstát ve zkouškách času a jak projít bez zranění proměnou  Životní optimismus dobíjí lidstvu baterky  Chiron, což je planeta, která nás učí léčitelství, nám ukazuje cestu vedoucí přes most a další cestu nesmrtelnosti duše 

Domov, matka příroda a půda jsou darem, který tu máme ve světě světském k dispozici. Jak s tímto darem naložíme, tak to už je na naší odpovědnosti. Často se ke mně dostávají články typu, jak bude planeta země včetně života vyhubena.

Často se mne ptáte, jaký mám na toto vše názor. A já jsem tady také sama za sebe a tak mohu mluvit sama za sebe, že jste si sami lekcí, když propadnete beznaději a strachu. A že vše je záměr, jak ve vás strach vyvolávat, když jste tak ochotni sami o sobě a o zachování lásky, života a vědomí světla pochybovat. To, co si osvojujete, tak přesně to se vám děje  

Ne nadarmo procházíme transformací … Prožívejte bytostně citové bezpečí, milujte se, milujte matku přírodu a žijte v úctě.

V každém článku se s vámi loučím s láskou a s úctou, tak také dnes vám v lásce a úctě přeji nádherné prožívání slunných dnů.

Abychom se mohli vymanit ze svého stínu strachu, je nejprve nutné si tyto temné stíny duše uvědomit a poté se dál vyvíjet.

Papa vaše astroložka a vědma Jitka  

JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.