DNES 8/6/2017 a zítra MÁME MĚSÍC A ČERNOU LUNU V KONJUNKCI.

BĚHEM ZÍTŘKA SE PŘEŽENE MĚSÍC PŘES ČERNOU LUNU, DOSTANOU SE DO STEJNÉ POZICE. ZÍTRA BUDE ZAJÍMAVÝ DEN. DUALITA V PŘÍMÉM PŘENOSU.

Světlo a tma, bílá a černá....očekávejme důležité informace. 

Úplněk ve Střelci nastane 9/6/2017. Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Střelce. Předesílám, že několik dní před úplňkem a zejména den před, jsou velmi kritické dny. Střelci by si měli dát pozor na svou osobu. Úplněk má vliv na všechny osoby tím, že ukončí, uzavře a vnese jasno do oblasti vzdělávání, rozšiřování vědomostí, úřadů a soudních záležitostí a také do tématu dalekých cest a zahraničí.

Úplněk proběhne za přítomnosti Saturnu, který je ve zpětném chodu. Saturn přináší životní zkoušky, které umí dost potrápit. Venuše se pohybuje u Uranu, planety zvratů. Zde můžeme očekávat neočekávané v souvislosti s hodnotami, penězi a láskami.

Slunce se dostane do nepříznivého postavení proti Saturnu a Neptunu. Může dojít ke klamným situacím. Zklamání, lhaní, nalhávání i podvody přináší Neptun, který dokáže zkreslovat situace.

Saturn přinese nepříjemnou zkoušku a depresivní období kolem úplňku. Jupiter, planeta rozmachu, se 9/6/2017 otáčí a nabírá přímý směr. Celých 123 dnů byl ve zpětném chodu ve znamení Vah a natropil mnoho změn ve vztazích. Staré nevyřešené vztahy se nám vracely do života k dořešení.

Někteří si vyzkoušeli vztah s bývalými partnery, aby zjistili, že to není ono. Nyní jsme připraveni na posun v oblasti vztahů a dohod.

Pracovní, partnerské, rodinné vztahy, zde všude můžeme do podzimu čekat posun. Důležitý den „D“ je 9/6/2017 kolem 16 hodiny.


Horoskopy na srpen 2017


Daniela HannahDaniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.
Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.

Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.
Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.
Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.