20130616_072045

Krásné a dobré pondělní ráno, dne 19. června přeji všem příznivcům a všem miláčkům hvězd  

Luna nám v ohnivém znamení Berana ubývá a už tuto sobotu nás čeká novoluní v Raku   Znamení Berana, kterým právě teď luna prochází, ovládá planeta Mars.

A proto všechno, co se děje právě teď, je pro nás hodně, nebo-li životně důležité, protože se planeta Mars nachází ve vodním znamení Raka, který ukazuje vazby rodiny a rodové kořeny. A také na nás působí živel ohně a živel vody.

S Měsícem v Beranu se zrychluje tep, stres a také nervozita či adrenalin více méně stoupá a my tak nějak v očekávání vcházíme do těch míst, kde můžeme očekávat změny. Beran působí na hlavu, obličej, mozek, oči, horní čelist a životní sílu, na šrámy, boule, řezné rány a popáleniny.

S lunou v Beranu máme tendence se do všeho vrhnout příliš impulzivně  

A víte, co je krásné v tématu vztahů prožívat, slyšet a vidět?

Jak se teď každý snaží prosadit sám sebe ve vztahu k druhým lidem  Neptun je v Rybách retrográdní, načež v planetární konstelaci s trigonem na Mars do znamení Raka odráží hlavně rodinné vazby a kořeny původní rodiny a rodinné vztahy. Ve všem tom dění si vytváříme nové formy soužití, často nás s retrográdním Neptunem zaskočí chaos, bolest hlavy a zmatek, ale význam retrográdního Neptuna v Rybách spočívá v tom, abychom si o svém životě udělali jasnou, nebo aspoň srozumitelnou představu a neutápěli své zraněné ego v iluzích  

Protože když příliš lpíme na druhých lidech a na citových vazbách, pak přeci nemůžeme rozvíjet sebe sami a vlastní hodnoty duše. Což je celkem jasné a srozumitelné. Mějte úžasný den a smějte se, smích je nejlepší léčitel. Také životní optimismus a laskavé myšlenky nám dobré věci do života vnáší.

Papa v lásce a v úctě astroložka a vědma Jitka 

JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.