18767675_1870470833220310_1476972642016685366_n

Ve středu, dne 21. června v 6 hodin a 26 minut letního času začíná astronomické léto a s přestupem Slunce do vodního znamení Raka letní slunovrat  Na letní slunovrat navazuje Svatojánská noc plná čárů, otevírání země plné pokladů a Svatojánská noc lásky. Krásný letní čas přeji všem přátelům a všem, kteří jste naladěni na stejné vlně, jako jsem já  
V poledne též planeta Merkur přestoupí do znamení Raka, kterému vládne Měsíc. Takže nás čeká planetární podívaná a jinými slovy řečeno, tento čas je pojetím letních dovolených, hlubokého sociálního cítění, pospolitosti, citů, lásek, rodiny a proudění emocí, které máme potřebu celému světu sdělovat 
Pod silným vlivem Měsíce, který Raku vládne, míváme neklidné spaní a tak se své životní věci snažíme dovést do zdárného konce. Slunce se s přechodem do Raka dostane do silné konjukce s planetou energie Mars a Merkur se k planetárnímu dění v poledním čase do Raka připojí. Lunární emoce ovládnou naší mysl, sny, vzpomínky a co nedokážeme sdělit slovy, budeme sdělovat přes city.
Marsovská stránka se soustředí na domov a rodové kořeny, na city a bezpečí s vědomím, že víme, kam patříme. Když žijeme v Čechách, budeme mít nutkání zapustit své duševní kořeny například právě tady v Čechách, anebo kde je nám dobře a tam si budovat své zázemí.
City zároveň posilují naší vůli, kdy se potřebujeme od nátlaku odpoutat, abychom se mohli najít, vědomě rozhodovat a ušetřit si nošení nůše plné nepříjemností. Teprve, když jsme připraveni, přejímáme vlastní odpovědnost a upevňujeme své pozice ve zdroji energie, ve kterém jsme. To vše vypovídá o stavu těla, citů a mysli  Když je člověk silně nezkušený, nechává se ovlivňovat svým okolím. Přestupující Slunce do daného znamení zvěrokruhu nám vždy určuje téma, které v určitém časovém úseku prožíváme a Měsíc je psychologickým průvodcem citů a zprostředkovatelem snů a  emocí  
Ještě se vyjádřím ke karmě, protože vaše časté otázky jsou spojené s negativní formou karmy a trestu.
Takže z hlediska karmy tu nejde o potrestání a nesení celoživotní viny ! Karma je pouze vaším učitelem a zobrazuje vám uvědomění si nezvládnutých lekcí z minulosti, které  si ve svém světě chcete dokončit, aby jste už nebyli omezováni tím samým, co se vám někdy v minulosti dělo. Prostě jsou to pouze nezpracované emoce a prožitky vaší duše, které odhalují tajemství minulosti, kdy je třeba své myšlenky přetransformovat, hlavně poznat sám sebe a pak se posunout dál.
Nikdy neberte karmu jako trest, ale berte jí jako učební potravu duše. A uvidíte, že se vám na duši hodně uleví a zase se posunete dál a vaše myšlenky se krásně projasní a osvobodí tak, že si najdete svůj vlastní cíl a nový směr duše. V lásce si vzájemně uvědomujte své vlastní hodnoty, zdroj lásky prostřednictvím citů, plodnosti a duševní síly, která vám umožňuje být ponořena do světla. Slunce a Rak je vědomím citů, pudů a tužeb. 

O letním slunovratu zapalujeme ohně, čarujeme na lásky, sbíráme všechny bylinky, které mají největší léčivou moc a magickou sílu, také provádíme magické milenecké rituály a rituály nesmrtelnosti. V den letního slunovratu je nejdelší den a nejkratší noc. O letním slunovratu bude Venuše a Měsíc v konjukci v zemském znamení Býka a přinese nám téma hodnot, domova, rodiny, samozřejmě partnerství a vše, co se týká našeho těla a naší duše, takže city, emoce, vztahy a lásky.

Zároveň i rozvíjení vlastních hmotných zdrojů a materiálních hodnot, které potřebujeme k zabezpečení.

Papa v lásce a v úctě astroložka a vědma Jitka 

JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

Křemelina DiatomPlus 300x300
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.