Červencové letní povídání a co dále píšou hvězdy na nebeské klenbě.

Horoskop červenec astrologie Jitka BártováKrásný letní den přátelé a příznivci hvězd :-) Tak se nám hvězdy přehouply do měsíce července a stále nám vládne Slunce ve vodním Raku :-P Jak se vám daří a jakpak prožíváte letní transformační období ? Se Sluncem ve znamení Raka s planetárním obsazením v opozici na retrográdního Pluta do zemského znamení Kozoroha je stav mysli, těla a citů prožíván ve značném napětí. Ke slovu se hlásí tělo a naše Já. Můžete to vnímat tak, jako když procházíte temným tunelem ven ke světlu. Červenec pojednává o hlavním životním období léčení ega a poznání našeho božského původu světla.

Černá luna se dostává do silné vazby – konjukce – s retrográdním Saturnem v ohnivém znamení Střelce, ve kterém zobrazí téma práva a zákonů. Ve světě může docházet k velkému rozporu mezi duchovní, hmotnou a politickou silou, mezi hmotným zabezpečením, ochranou, bezpečností a překračováním hranic. Svět se bude vyrovnávat s tematikou uprchlíků, což už se vlastně děje dnes, jen tím rozdílem, že téma obrany a ochrany hranic a území nabere větší obrátky a ve druhé polovině letošního roku přinese hlavní téma životní proměny. Tolik slov k následnému planetárnímu působení.

Ve středu, dne 5. července vstupuje Venuše do vzdušného znamení Blíženců a ve čtvrtek, dne 6. července přechází Merkur do ohnivého znamení Lva :-P Poté v neděli, dne 9. července nás čeká úplněk se Sluncem v Raku a s Měsícem v zemském Kozorohu. Merkur ve Lvu rozvibruje myšlenky ohledně podnikání, prosazování a odhodlání se posunout vpřed. Takže si nastavíme laťku a začneme zdárně hledat způsob, co je pro nás tím nejlepším nábojem mezi leskem společenského života a úspěchem a mezi zachováním vlastního soukromí. Bude potřeba si pohlídat rovnováhu v přátelských a mezilidských vztazích. Mohou se vám do života vracet zpět přátelé z minulosti, o kterých jste dlouho neslyšeli. Přijímejte je s laskavostí, vaše přátelství opět prochází prověrkou a vy se můžete rozhodovat, zda v nich chcete setrvat :-P Venuše vládne zrcadlům a ve středu, dne 5. července, vstupuje do vzdušných Blíženců zabarvených planetou Merkur. Vše se začne projevovat prostřednictvím činů, svědomí, uvědomění si vlastních kvalit a budeme navazovat styky s druhými lidmi, čímž si vzájemně obohatíme životní prostor. Anebo to může být právě naopak, tady záleží na našem zrcadlení, co očekáváme a jaké máme touhy, přání a požadavky :-P Jak píšu, Venuše vládne zrcadlení a může se u nás náhle projevit sklon k osamocení a odpočinku :-D Venuše je planetou vztahů.

Poté v neděli, dne 9. července v 6 hodin a 9 minut ráno vrcholí úplněk v zemském Kozorohu. Zemské znamení Kozoroha je tak součástí plánů, kariéry a úspěchů, takže naší životní motivací bude práce, úspěch, kariéra a s Marsem v Raku peníze. Měsíc se v čase úplňku spojí s transformační planetou Pluto v Kozorohu a přinese nám téma změn. Více o úplňku napíši v následujícím úplňkovém povídání.  Poté ve čtvrtek, dne 20. července ve 14 hodin se ve Lvu k planetě Merkur připojí planeta Mars do ohnivého znamení Lva. Lev je ohnivé znamení a vládne mu Slunce a Mars je ohnivá planeta. Naše činy a záměry se tak podpoří. V sobotu, dne 22. července v podvečer v 17 hodin a 15 minut přechází Slunce do ohnivého znamení Lva a ve středu, dne 26. července Merkur do zemské Panny. V zemské Panně je Merkur ve vlastním znamení  A v pondělí, dne 31. července vstoupí v 17 hodin Venuše do Raka :-P Amorův šíp lásky tak zasáhne Raky  Venuše v Raku přinese téma mateřství, domova, vlasti a tak podtrhne charakterové vlastnosti Měsíce. Opět píši miláčkové, že vše, co se děje, je a nadále bude o nás všech, o našem přístupu, který máme sami k sobě, o přístupu k okolí, o lásce k domovu, k tělu, přírodě, k hmotě a o lásce k božství, čili k veškerenstvu. Přeji vám nádherné léto, přijímejte vše v laskavosti, harmonicky a bez zlostných emocí. Harmonie je ve vztazích velice důležitá. Jste právě tady a žijete právě teď, proto žijte krásně a šťastně 

Mějte nádherný den. Jsem tu s vámi. V lásce a v úctě astroložka a vědma Jitka  

JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.