Cerný spinelTak je to tady. Úplněk, tedy opozice Měsíce a Slunce, je obvykle dobou, kdy se naše emoce dostávají napovrch a někdy s námi pěkně mávají. Opozice Slunce v Raku a Měsíce ve znamení Kozoroha, která nastane v neděli 9.7. v 6 hodin a 6 minut ráno, bude dost možná nejsilnějším letošním úplňkem, jehož vzrůstající syrovou energii vnímáme již minimálně týden a který od nás bude vyžadovat opravdu hodně. 

Měsíc je v těsné konjunkci s Plutem v Kozorohu a v opozici se Sluncem a Marsem v Raku.

Tato konstelace má sílu atomové bomby a enormní potenciál pro transformaci všeho, čemu jsme nechtěli v sobě čelit a odseknutí věcí a postojů, které jsme již přerostli. Je to naše vnitřní síla a také síla vůle a vůle k moci. Většina z nás netuší, jak mocní ve skutečnosti jsme a kolik síly se v nás skrývá, protože dostat se k ní a umět ji zvládnout a správně nasměrovat vyžaduje odvahu a obrovskou vnitřní disciplínu.

Dostaneme teď příležitost ji uvidět, protože úplněk nám téma vlastní moci naservíruje, ať chceme nebo ne a ukáže nám, jak s ní zacházíme. Možná se jí ze strachu z nepředvídaných následků předem vzdáváme a necháváme se využívat a ovládat, nevyužíváme ji naplno nebo ji používáme proti ostatním. Právě teď je čas tento strach uvidět, přijmout svůj stín a svléknout své staré já jako hadí kůži. Čas proměny je tady!

Vliv planet v Raku nám napovídá, že znovu nalezenou sílu bude velmi vhodné použit pro nastavení a ochranu svých vnitřních i vnějších hranic. Svou roli hraje i Juno, planetka symbolizující naše závazky. Nemusíme být na všechno sami, ale pokud jsme zapleteni v síti toxických či stagnujících vztahů, pomůže nám teď postavit se sami za sebe a umět odlišit dobré přátele od špatných nepřátel. 

Kristalova hvezda Vypjaté emoce, stejně jako kvadratura Jupitera na úplňkovou osu, nás mohou ponoukat k rychlým, nepromyšleným reakcím, především pokud máme pocit, že nad situací ztrácíme kontrolu. Vyjádřeme, co cítíme, ale cokoli uděláme, dělejme pevně ukotveni ve svém středu a svém srdci. Tou opravdovou výzvou je teď uvědomit si a přijmout fakt, že stejnou moc a své hranice mají i ostatní, a to vyžaduje vzájemný respekt a pochopení. Každý z nás je odpovědný za to, jak se svou sílou nakládáme.

Energeticky nás úplňkem provede ČERVENÝ SPINEL, posilující naši odvahu, rozhodnost a důvěru. Doporučeným kamenem je i FLOGOPIT, druh slídy, jehož jemný vliv nám pomůže cítit se v bezpečí. Podporuje také trpělivost a péči o sebe, o druhé i o matku Zemi.

Autorka článku: Soňa Jaššáková https://www.facebook.com/KristalovaHvezda/

Krystalová astrologie neboli hvězdná krystaloterapie. Intuitivní propojení principů astrologie (a jiných příbuzných oborů) a energetických vlastností minerálů, polodrahokamů, kovů a drahých kamenů.

Služby: Na základě Vašeho horoskopu vám doporučím kameny, minerály, kovy, které budou celkově podporovat Váš osobní rozvoj a růst. Mohou se tak stát Vašimi přáteli na celý život.

Pokud řešíte nějaký problém a potřebujete větší podporu při jeho řešení, je možné Vám indiviuálně doporučit konkrétní kameny vhodné pro dané použití. Lze použít např. při nedostatku sebedůvěry a sebelásky, pro zvládání emocí, podporu komunikace a sebevyjádření, pro podporu Vaší celkové hojnosti, vztahů a v mnoha dalších situacích.

Vycházím z detailní analýzy Vašeho horoskopu, proto Vám bude doporučena kombinace kamenů přímo pro Vás a Vaši konkrétní situaci. 

Využít podpory kamenů pak můžete různými způsoby - nosit je u sebe, dát si je pod polštář, nechat si z nich vyrobit šperk či osobní talisman, pít krystalové elixíry.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.