Jaspis ohnivý novolun ve LvuSlunce v sobotu o čtvrt na šest odpoledne vstupuje do ohnivého znamení Lva, následováno novoluním ve Lvu v neděli před polednem. Ke konjunkci Slunce a Měsíce tentokrát dojde na prvním stupni znamení Lva, což přidává již tak mocné energii na síle. Jak jsme na tom se svou kreativitou, originalitou, schopností vést sebe i jiné, suverenitou a štědrostí - jsme svým vlastním králem či královnou?

Dovolíme si zářit a ukázat světu (a sami sobě) svou jedinečnost? Necháme zářit i jiné nebo nás jejich oheň ohrožuje?

Současná energie je opravdu velmi ohnivá - novoluní je v konjunkci s Marsem ve Lvu a ve kvadratuře s Uranem v Beranu. Tato konstelace je ve hře již od minulého týdne a novoluní nám znovu připomíná příběh o touze po rychlých řešeních. Atmosféra může jiskřit a v nadšení ze změn můžeme mít sklon vylít s vaničkou i dítě. Pýcha a přílišná zaměřenost na sebe mohou stát v cestě konstruktivní akci. Buďme hrdí na to, čeho jsme dosáhli a kdo jsme, ale nechejme odejít potřebu bojovat o pozornost druhých - dejme si ji sami. Soustřeďme se na vlastní cíle a vlastní důstojnost.

Trigon s Chironem nám naštěstí přináší pochopení pro sebe i ostatní a také Venuše v Blížencích v opozici k Saturnu ve Střelci funguje jako jakási brzda, v tomto čase i docela vítaná. Znamená jisté omezení - bude třeba tvořit nové ve stávajících hranicích - a může znamenat i tlak a nutnost vybrat si, co chceme tvořit a milovat.

jaspis ohnivý novoluní ve lvuNovoluní je časem syrového potenciálu - a že je teď obzvláště velký - a Mars zosobňuje čistý instinkt. Nemusíme tak zatím vědět, kam všechna tato energie bude směřovat, ale to není na škodu - toto je je teprve začátek, první krok, posílení sebedůvěry a iniciativy. Srpnový úplněk a další novoluní zase ve Lvu napíšou další kapitoly příběhu. Díky konjunkci Merkuru s Dračí hlavou, také ve Lvu, k nám teď přijde nápověda formou komunikace s druhými, inspirace, náhlých vnuknutí a pochopení. Sledujte synchronicity a "náhody", své sny, symboly, slova písně, co vám zní v uších a nesčetné jiné způsoby, kterými s námi komunikuje naše duše.

Doporučeným kamenem pro energie novoluní je BREKCIOVÝ JASPIS, který pomáhá se v klidu zorientovat a zaměřit roztříštěnou energii směrem k práci na našich životních cílech. Posiluje i opravdovou, ze srdce vycházející, neodolatelnou sebedůvěru.

Autorka článku: Soňa Jaššáková https://www.facebook.co/KristalovaHvezda/

Kristalova hvezda Krystalová astrologie neboli hvězdná krystaloterapie. Intuitivní propojení principů astrologie (a jiných příbuzných oborů) a energetických vlastností minerálů, polodrahokamů, kovů a drahých kamenů.

Služby: Na základě Vašeho horoskopu vám doporučím kameny, minerály, kovy, které budou celkově podporovat Váš osobní rozvoj a růst. Mohou se tak stát Vašimi přáteli na celý život.

Pokud řešíte nějaký problém a potřebujete větší podporu při jeho řešení, je možné Vám indiviuálně doporučit konkrétní kameny vhodné pro dané použití. Lze použít např. při nedostatku sebedůvěry a sebelásky, pro zvládání emocí, podporu komunikace a sebevyjádření, pro podporu Vaší celkové hojnosti, vztahů a v mnoha dalších situacích.

Vycházím z detailní analýzy Vašeho horoskopu, proto Vám bude doporučena kombinace kamenů přímo pro Vás a Vaši konkrétní situaci. 

Využít podpory kamenů pak můžete různými způsoby - nosit je u sebe, dát si je pod polštář, nechat si z nich vyrobit šperk či osobní talisman, pít krystalové elixíry.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.