novoluni ve lvu pavlina holancova astrologie horoskopLuna vstupuje ráno do Lva (10. 34 hod. SELČ) a brzy poté se potkává v konjunkci se Sluncem ve Lvu na prvním stupni Lva (11.46 hod. SELČ).

Nastává nov ve Lvu. Novoluní představují vždy konec jednoho a začátek nového, 28 denního cyklu.

Nastává velký příliv energie, je čas otočit list, stanovit si nové cíle, teď především  ve všech záležitostech, které se týkají znamení Lva.

S tak velkým přístupem k ohnivé energii, máme velkou příležitost učinit významné změny, které nás silně ovlivní i dál, tzn. i když tento cyklus skoční.

Momentálně tak máme velkou chuť hledat a podpořit nové cesty v našem romantickém životě, vše kreativní, hravé, expresivní, přirozené, autentické. Soustředíme se na vztahy s dětmi, budujeme sebevědomí a posilujeme pocit vnitřní hrdosti a autority.

Letošní rok, je celý pod vládou Slunce a solárních vlastností.

Cítíme, že naše potřeby jsou mnohem více orientovány na posílení identity (kdo jsem Já, bez ohledu na to, co po mně žádá rodina, partner, společnost), stanovení vlastních projektů, sebevyjádření. S dnešním vstupem do znamení Lva se dostává opět do tzv. období zatmění. Pomalu se blíží. Příští měsíc nastane vyjímečně ještě jedno novoluní ve znamení Lva, tentokrát na konci tohoto znamení, ve spojení se zatměním Slunce (21.8.), kterému předchází zatmění Luny ve znamení Vodnáře za úplňku (7.8.). Události, které těmto zatměním předchází a nastanou v jeho průběhu tak silně zrychlí náš vývoj.

Dnes je tak velmi silný důraz na NOVÉ ZAČÁTKY, máme všechny možnosti na stole, chceme se zbavit starých zvyků a nefunkčních věcí, vše, co nám brání, abychom více, bohatším způsobem a barvitěji naplnili naši INDIVIDUALITU.

Výrazným aspektem dnešního novu je také konjunkce s Marsem ve Lvu a kvadratura Urana v Beranu na Mars. Blízkost Marta k tomuto novu ukazuje na chuť jít do akce, za každou cenu, může vést k agresivitě, podporuje sexualitu, ale přináší také netrpělivost a přehnané nároky. Uran v Beranu navíc přimíchá nepředvídatelnost k některým našim plánům. Připravme se na to, že přijdou nečekaná překvapení, buďme flexibilní. Klíčem ke zvládání této energie jsou kreativní nápady, originalita, spojení s vnitřní vizí! Čeká nás krásný a potentní čas, vše je teď možné, využijme toho.

Krásné nedělní (s)plynutí a oslavu Lvího novoluní, přeje Pavlína

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.