Luna se nachází po celý den ve Lvu a my se cítíme nabití, zaseli jsme včera intuitivně semínka a nyní čekáme, co vyroste.

Nejvíce se toho dotkneme až za čtrnáct dnů, v době úplňku. Momentálně se potřebujeme vyjádřit.

Uchopit tu silnou energii, která nás nabila. Současně s tím, jak se více otevíráme naší přirozenosti a autenticitě, možná se otevírají i zranění z dětství a frustrace, která tato zranění provází.  Tématem dne se bezesporu stanou vztahy. Venuše v Blížencích se dnes dotkne v opozici Saturna ve Střelci, aspekt jenž jsme naposledy zažili vloni 3. června a další nastane až v květnu 2018. Nejspíš se dnes můžeme cítit pod tlakem, dotýkáme se slabších stránek naší sebehodnoty.

Tento aspekt vynáší na povrch všechny zábrany, limity, ale i zpoždění především, co se našeho partnerského a finančního života týče. Nejspíš máme chuť vyřešit vše najednou a provždy, ale tím se může ještě prohloubit naše frustrace.

Saturn nás dnes prozkouší, jak jsme ve spojení s vnitřní autoritou a zodpovědností. Pokud se cítíme výrazně kritizovaní partnerem či někým jiným, je dobré zamyslet se, kde jsme nechali své vlastní kompetence. Tento aspekt nás vede k seberozvoji. V tuto chvíli je také dobré přehodnotit své partnerské a finanční závazky. Jak to s nimi máme a kde cítíme, že je toho na nás příliš. Je možné, že jsme na sebe vzali v některé oblasti příliš zodpovědnosti. Nebo si naopak díky tomuto tranzitu uvědomujeme, kde je nutné vzít zodpovědnost jednoznačně do svých rukou.

Dnes se můžeme každopádně opřít o Merkura ve Lvu, který se na konci tohoto znamení blíží do krásného trigonu s Uranem v Beranu.

Astrologie karmické vztahyDíky tomu se naše mysl symbolicky otevírá nečekaným možnostem, jiným úhlům pohledu, novým příležitostem. Denní rutina, do které nás tak trochu uvrhává Saturn, může být podpořena originálními a kreativními nápady. Dnes se nebojíme experimentovat. V komunikaci jsme více otevřeni možnostem nahlížet problémy z nového úhlu pohledu. A pokud se vyskytnou nějaké komunikační nesrovnalosti díky blížícímu se kvinkunxu mezi Merkurem a Chironem v Rybách, dokážeme je dnes přijmout lehčím způsobem. Stáváme se svobodnější, na začátku nového cyklu, připraveni objevit své pravé Já.

Možná právě díky našim partnerským vztahům zahlédneme, kde potřebujeme udělat jednoznačné rozhodnutí. Využijme toho!

Krásné pondělní (s)plynutí přeje Pavlína

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.