Pondělní úplňkové povídání

Krásné a úplňkové dobré ráno přeji vám všem miláčkové a příznivci hvězd  

Začíná nový srpnový týden, který nás přivítal pondělním úplňkem, a přestože je úplněk, podařilo se mi zaspat  Tak v rychlosti píši pár řádků k dnešnímu úplňkovému pondělí.

Úplněk vrcholí ve 20 hodin a 13 minut ve Vodnáři a ještě nás čeká zatmění Měsíce, které bude pozorovatelné hlavně v Americe. Vodnáři vládne planeta Uran, která přináší zvraty, změny, konce, ale také nové začátky. V tomto případě končí vše, co už v našem životě nemá význam a zatmění Měsíce ve vzdušném Vodnáři tyto události ještě definitivně podpoří.

Slunce a Mars ukazují energie, které se vybíjejí v láskách, sexualitě, ve hře o trůny a ve tvorbě. Uran byl jako planeta objeven 13. března roku 1781 a v jednom znamení zvěrokruhu setrvává po dobu sedmi let. Uran je domicilní (ve svém vlastním domovském znamení) ve Vodnáři, zničený je ve Lvu, povýšený ve Štíru a v pádu je v Býku.

Uran je opět retrográdní a nachází se v ohnivém znamení Berana, který zastupuje první znamení zvěrokruhu a první dům. Symbolizuje vše nečekané, překvapení a vše nové, co přináší změnu. Uran je touhou sebevyjádření, svobody a nezávislého chování, naznačuje události, které ovládají nervová vypětí, operace a úrazy. Retrográdní Uran pak oznamuje, že se mohou naše stará zranění opět ozývat a čistit. Rovněž nás může oslovit abstraktní umění, vize, sny, obrazy a důležité události, která s námi souvisí. Víte, ve kterém znamení zvěrokruhu a ve jakém astrologickém domě se v horoskopu zrození nachází váš Uran?

Pak v této oblasti můžete zažívat změny, vzestupy, úspěchy, pády, nebo také definitivní konce  Například v mém nativním horoskopu se Uran nachází v konjukci (silné spojení, tzv. objetí) s MC ve Lvu a v devátém astrologickém domě  Prožijte si nádherný úplněk, změny, které se nám dějí, mají své opodstatnění a vedou nás k samostatnosti a seberealizaci  

Vodnář působí na holeň, lýtko,, křečové žíly a krevní oběh. A já už dopíjím kafíčko a jdu se připravit na cestu. Papa v lásce a úctě vaše astroložka a vědma Jitka 


Jitka Bártová: Povídání o vlivu noční bytosti se jménem Černá luna a povídání o Saturnovi, jako planetě řádu a času v ohnivém znamení Střelce.

Jitka Bártová: Karma se blíží ke konci, lidstvo na planetě končí a jiné blbosti :-)

Jitka Bártová: Často je potřeba sestoupit do podsvětí proto, aby člověk pochopil, co je potřeba ukončit.

Jitka Bártová: Jakou barvu svíčky kdy použít?


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Horoskopy a astrologická povídání

  • 1
  • 2
loading...

Další zajímavé články:

banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.