Pavlína Holancová:  VZTAHY A CESTY V TRANSFORMACI

Co se v pondělí 14.8. děje ve vesmíru? Luna v Býku činí dnešní den velmi stabilním.

Přestože se hned po ránu dotkne retrográdního Merkura v Panně (8.42 hod. SELČ), a přinese některá nevyřešená jednání, problémy a nedorozumění v komunikaci, e-maily z minulosti, harmonický aspekt zaručí hladké završení.

Venuše v Raku, se navíc s Lunou v Býku setká v krásném sextilu (16.49 hod. SELČ), vše se tak točí kolem péče, přijetí, zabezpečení. V centru našich hodnot se dotýkáme místa, jenž nám poskytuje bezpečné a harmonické zázemí. Máme takové?

Naše vztahy a finanční situace, se momentálně mohou jevit docela stabilní, někde možná bohužel ale stagnující.

Přibližujeme se k zatmění Slunce a změny na sebe nenechají dlouho čekat.

A také Venuše v Raku je v nabíhající opozici na Pluto v Kozorohu. Konečnost v některých postojích, závislých vztahových vzorcích, jasná rozhodnutí a stanoviska, visí doslova ve vzduchu! Tam, kde hledáme bezpečí a jistotu za každou cenu – prostřednictvím manipulace a kontroly nad druhými – mohou přijít nečekaná překvapení.

Kudy v životě dál?

Zdá se, že především v intimních vztazích jsme dosti pod tlakem! Vychází na povrch skryté a stinné stránky – žárlivost, soutěživost, posedlost druhým, mj. s Plutem se vždy dotýkáme moci a bezmoci. A momentálně jsme silně konfrontováni s jeho obrovskou transformační energií, cítíme její velikost, nemůžeme ji obejít či přeskočit, vynechat.

Jak a v čem se nás ve vztazích momentálně nejvíce dotýká? A kde se potřebujeme ve vztazích s druhými více prosadit či nastolit zdravou rovnováhu?

S Marsem ve Lvu se začínají projevovat naše vůdčí a kreativní schopnosti. Ale také touha jít cestou svého srdce.

Pokud zůstaneme v partnerství otevření a čestní, loajální a pravdiví, k sobě i druhým, můžeme očekávat probuzení!

Jsme v letošním přechodovém stavu, cítíme se být na cestě hledání i odhalování, vycházejí skryté pravdy, nahlížíme je jen opatrně a s odvahou.

S retrográdním Merkurem a Uranem sice stojíme jednou nohou v minulosti, ale pomalu a jistě již přecházíme to staré a nefunkční.

Je to cesta poctivá a celistvá, pokud vytrváme, dokážeme teď mnohé!

Krásné pondělní (s)plynutí přeje Pavlína

Vysílání s Pavlínou Holancovou na téma zatmění v astrologii:

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.