Pavlína Holancová:  VZTAHY A CESTY V TRANSFORMACI
  • Kdo jsem a jaké je tady mé místo?
  • Čeho chci dosáhnout a jakým způsobem?
  • Kterou cestou se vydat?

Slunce ve Lvu se dnes nad ránem setkalo se severním lunárním uzlem. Jsme vědoměji naladěni na to, co pro nás znamená osud, a cítíme, že jeho naplnění jde ruku v ruce s našimi rozhodnutími.

Máme ho pevně v rukách?

Začíná vycházet najevo, kde si sami bráníme. Lví světlo a teplo, statečnost a cesta srdce, odkrývají se karty a před zatměním světlo začíná pomalu vrhat skrytý „stín“ nenaplněných představ a přání. 

Luna pokračuje část dne svou pouť znamením Blíženců. S její pomocí se snažíme lépe přizpůsobovat novým situacím. Přináší mnoho nápadů, možností, řešení. Nehledáme hloubku, spíše rozmanitost. Jsme také schopni dívat se na situace ze dvou stran. Luna se dnes také dostává mezi Slunce a Uran v Beranu, a vytváří s nimi sextil – se Sluncem (9.13 hod. SELČ) a s Uranem (15.38 hod. SELČ). 

Tyto aspekty nás uklidní, oproti včerejšku vidíme jasnější východiska, možnosti, jak nalézt to správné. A kde si případně požádat o pomoc. Luna ve spojení s Uranem je velmi originální a v harmonickém napojení jsou naše nápady a příležitosti také snadno realizované v praxi.

Venuše v Raku se dnes navíc potkává v kvadratuře s Jupiterem ve Vahách, a tak nejspíš ukojit naše smysly, vztahy, potřeby péče, nebude jednoduché. S Jupiterem jde vždy o to mít co nejvíc, pokud si nedáme pozor, může nás „zachvátit“ nenasytnost!

Večer nás doslova promění.

Luna vstupuje do znamení Raka v 18.13 hod. SELČ. Celková atmosféra dne se uklidní, změní se také naše potřeby.

Hledáme útočiště na známých místech, potřebujeme se obklopit známými tvářemi, cítit spojení s bližními, rodinou, předky.

Ve vzpomínkách se nyní snažíme najít pevný bod, hledáme kontinuitu životní cesty, a tušíme, že něco z minulosti hraje důležitou roli pro naše současné i budoucí cesty.

Myšlenky přichází a odchází, ale vědomí cesty a směřování zůstává!

Vaše Pavlína


Vysílání s Pavlínou Holancovou na téma zatmění v astrologii:

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.