KOUSEK PŘED ZATMĚNÍM - aktuální astrologická situace

V posledních dnech cítíme zvýšenou nervozitu, přicházející s blížícím se zatměním Slunce ve Lvu.

Luna pokračuje tranzitem ve znamení Raka. Stimuluje naše potřeby spojit se s milovanými a důvěrně známými, cítíme (nebo hledáme) smysl sounáležitosti a bezpečí. Ponořeni hlouběji do světa nevědomí, mohou prostřednictvím snů přicházet skryté a dávno zapomenuté vzpomínky. Co nám přinášejí a jaký obraz nakonec díky nim poskládáme, odhalí příští dny.

Luna se v průběhu dne potká také s Chironem v Rybách (v trigonu, 16.23 hod. SELČ) a s Uranem v Beranu (v kvadratuře, 17.17 hod. SELČ). Díky tomu si mnohem intenzivněji uvědomujeme úspěchy a ztráty v cestě za naplněním vlastní individuality. Zkouškou prochází především sebevědomí. Hledáme pohodlí a bezpečí, ale nechceme to dělat na úkor osobní svobody.

Toto dilema dnes přinese překvapivé nápady, postoje, rozhodnutí. S Uranem nikdy nevíme na čem jsme, a dnešní den tak nabídne i nečekaná překvapení. Večer vstoupí Luna do znamení Lva (19.55 hod. SELČ) a vyvede nás z obranné slupky Raka. Jsme více v otevřeném spojení s druhými, rostou naše touhy a romantická přání, kreativita, potřeba sdílet s druhými své úspěchy a přání. Jsme otevřenější a velkorysejší, co se našich pocitů týče.

Luna se ovšem nachází ve fázi poslední čtvrti, těsně před novem a zatměním Slunce (21.8.).

V takové fázi ubývá symbolicky z našeho života světlo.

Jáká odhalení jsme objevili minulý týden, co pro nás znamenají? A co teď můžeme udělat?

Poselství přichází skrytě, dotýká se naší vnitřní autority a identity, toho kdo jsme, a co tady chceme dokázat bez ohledu na očekávání partera, rodičů, společnosti! Naše bytostné Já otevírá nové vrstvy, opouští slupky, objevuje se jeho pravá podstata.

Pomalu, prostřednictvím přijetí ukrytých strachů a stínů, přichází mír a hlubší smysl vlastní existence!

Krásné sobotní (s)plynutí přeje Pavlína


Vysílání s Pavlínou Holancovou na téma zatmění v astrologii:

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.