olancová: SLUNCE VSTUPUJE DO PANNY

Momentálně si s planetami v Panně docela užíváme. Svět se najednou točí zase kolem všeho praktického, detaily, dodělávky, na sny, přání, vize, touhy není úplně prostor. Potřebujeme být efektivní a metodičtí. Luna putuje celý den tímto zemským znamením a společně s ní a retrográdním Merkurem v Panně se snažíme přeorganizovat naše plány, přehodnotit, co nám slouží a co nikoliv. Řešíme problémy, opouštíme chaos, analyzujeme a skládáme. Potřebujeme odkrýt celý obraz. 

Lunu dnes následuje vstupem do znamení Panny i Slunce, které zde zůstane až do 22. září. Atmosféra se zklidňuje, život přestává být vědomé drama, dostává větší řád a rutinnější charakter. Do popředí se momentálně dostávají záležitosti práce a zdraví. Tradiční, vyzkoušené metody teď mají přednost před vyloženými experimenty. Vidíme svět jako jasný systém, který se dá rozložit na malé kousky a opět složit.

S Pannou vědomě třídíme a zbavujeme se všeho, co nepotřebujeme. Služba a pomoc druhým nás vede k naplnění. Můžeme si tak více všímat pracovních výsledků, pracovních závazků a zdokonalování. Otázka spokojenosti se tak momentálně odvíjí od toho, zda a jak zvládáme denní rituály, propojení práce a relaxace.

Luna v kvadratuře na Saturn nás dnes prozkouší, jak moc jsme schopni zvládat čas, či práci pod časovým tlakem. A navíc ten Merkur! Pořád něco zkoumá a potřebuje promyslet, vymyslet, propojit. Něco z minulosti se nám neustále vrací, a na konci srpna se k tomu přidají ještě případné další zprávy či informace. Pohybujeme se teď výrazně na ose Panna a Ryby a díky tomu jsou aktivovány záležitosti z let 2015/2016.

Tento cyklus retrográdního Merkura v Panně ovšem naznačuje, že jsme se již stihli poučit a neopakovat stejné chyby. Přestáváme být zmatení, známe lépe svou cestu a cenu.

Také nabíhající aspekt mezi Plutem v trigonu na Vestu (řec. Hestia) nám pomáhá najít rovnováhu v pracovní a osobní rovině, díky ní, jsme schopni dodržet pracovní závazky a pochválit se za výsledky, kterých jsme již dosáhli. Nejspíš tuto podporu očekáváme od druhých, a zároveň cítíme, že v prostředí rodinného krbu, se dokážeme více uvolnit a lépe vyjádřit.

Jsme v procesu vnitřní proměny  a zapalujeme  vnitřní oheň. Možná, o sobě i pochybujeme, cítíme, že se k nám s kritikou Panny vrací některá zranění z dětství. Přijímáme je a osvobozujeme se z pout vlastních přesvědčení. Venuše v Raku k tomu přidává soucit a péči. Kotví nás síla a víra..

Krásné středeční (s)plynutí přeje Pavlína


Vysílání s Pavlínou Holancovou na téma zatmění v astrologii:

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.