Retrográdní merkur astrologie horoskop září

Krásný první zářijový den přeji všem přátelům, klientům a příznivcům!

Začalo nám září a s ním přichází babí léto a podzimní rovnodennost  Školákům začíná učení ve školách a obchody jsou plné školních pomůcek. Se zářím přichází změna počasí a podzimní plískanice, které promáčí naše botky.

Ale ne, však i devátý měsíc v roce má své osobité kouzlo a já sama v něm cítím vůni skořice, pečených jablíček a švestkových koláčů podle starých receptů našich babiček. Sušíme bylinky a stále chodíme do lesa na houby. A jak mi říká moje milovaná maminka, když pánbůh dá, zase za rok si všichni léta pospolu užijeme.

Ve včerejším čtvrtku se vrátil retrográdní Merkur zpátky do ohnivého znamení Lva a jak vidno, Lvíčci chtějí ještě něco dořešit a dokončit.

Ve Lvu je Merkur retrográdní do pátého září a od 6. září se nám opět rozběhne. Jeho význam spočívá v uzavírání a podepisování smluv, v obchodní činnosti a v technických programech. Lev zastupuje páté znamení zvěrokruhu a pátý dům, který je spojený s láskami, s hrou, kreativitou, s emocionálními zkušenosti a rozšíření vědomí. Vládcem domu je Slunce. Merkur ve Lvu přináší povrchní známosti, ale také vztahy, které se prolínají duševnem, zároveň zajímavé kontakty – známosti, tvorbu a děti.

Ve Lvu má Merkur touhu oslňovat, anebo ovládat, je umíněný a v kladném slova smyslu nachází řešení. Má velkou vůli se učit a věří v sílu slova a myšlení. V ohnivém znamení setrvá do 30. září a poté přestoupí do vzdušných Vah. Dne 22. září začíná podzimní rovnodennost  A příští týden ve středu máme úplněk v Rybách. Tento úplněk prohloubí naší intuici a třeba nám také otevře další schopnosti.

Dostala jsem zprávu na messenger, ve které mi jedna paní psala, že má andělské karty, se kterými sama sobě vykládá a vůbec si neví rady s výkladem andělským karet pro kamarádku, která po ní výklad žádá. Ve zprávě byla prosba, zda bych jí s výkladem karet neporadila, jak má kamarádce vyložit.

Jednoduchá odpověď pro všechny, kteří ve výkladu karet tápají a neví, jak mají karty druhým lidem vyložit zní, nechte výklad na profesionálech. Protože i výklad místo pomoci a splnění svého účelu může dotyčné osobě ublížit.

Jinak andělské karty doporučuji laikům pro osobní potřebu a pohlazení na duši, kdy každý, kdo má vztah k tajemnu, může si kartičky zakoupit. Pak každé ráno po probuzení vytáhne z balíčku andělskou kartu na daný den a jestli má vědět, určitě dostane svou odpověď.

A tím se miláčkové s vámi pro dnešní den rozloučím a budu se těšit při našem dalším setkání … Užijte si páteční, první zářijový den.

Stále je tolik informací, které je třeba předávat dále, protože i slovem potřebujeme léčit planetu a šířit lásku světa. I láskyplná myšlenka a bytostně vyřčené slovo léčí …  pak ale sebestřednost, pýcha, zloba a nadutost ničí.

Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka  Mám vás moc ráda miláčkové. 


Jitka Bártová: Povídání o vlivu noční bytosti se jménem Černá luna a povídání o Saturnovi, jako planetě řádu a času v ohnivém znamení Střelce.

Jitka Bártová: Karma se blíží ke konci, lidstvo na planetě končí a jiné blbosti :-)

Jitka Bártová: Často je potřeba sestoupit do podsvětí proto, aby člověk pochopil, co je potřeba ukončit.

Jitka Bártová: Jakou barvu svíčky kdy použít?


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.