Tina Energy: HOROSKOPY - září 2017

Panna- Jděte za svým srdcem, nynější situace napovídá, řešte všechny situace intuicí a ne hlavou. Pak vám jde úspěch v rodině, jdou vám finance a nové zážitky. Je načase se pustiti do dalšího projektu, dotáhnout vaše studijní plány a začít si užívat vědomě každý den.


Váhy- Vaše vztahy už mají být vyřešené. Teď se  vám ulevilo a začíná vám období radosti. Je čas něco podniknout, neusnout na vavřínech a začít se o váš vztah starat. Instinkt vás vede správnou cestu. Vyjeďte na výlet a užijte si to. Váš život je nyní naplněn láskou a štěstím. Krize je zažehnána.

Štír- Nechte se konečně unášet svou vášní. Jste připraveni na změnu, tak jí neoddalujte a šup do toho. Máte partnera o kterého se můžete opřít a pokud ne tak na vás za rohem čeká. Přichází vám období, kdy si budete užívat přítomnosti a vaší lásky a budete se cítit šťastní.

Střelec- Svítí světlo na konci, tak proč k němu nejdete. Vaši minulost už nechte za sebou a pusťte se do nových plánů a do nových vizí. Čeká vás stěhování a nebo cesta. Pečujte o sebe a o ty, které milujete. Máte velké schopnosti a dokážete si poradit. Začněte si dělat plány a podnikněte potřebné kroky.

Kozoroh- Nyní máte příležitost zažít dobrodružství a vzrušení. Pokud na sobě pracujete přichází změna do vašeho života. Nechte se vést intuicí a postavte se čelem svým strachům. Máte jedinečnou příležitost, nenechte si jí utéct. Čeká vás změna v práci, postup, či nové zaměstnání. Nyní ještě nerozhazujte, ale pokud si zpracujete hojnost, přijde velmi brzy období, kdy si budete moci vše dovolit.

Vodnář- Rozhlídněte se kolem sebe. Najděte kouzlo a smysl života. Máte to před očima. Uvědomujte si své emoce a nepřestávejte se soustředit na váš záměr. Máte zkušenosti a úspěch přijde, pokud se nebudete soustředit jen na sebe. Máte obrovský dar vášně a jste inspirací pro druhé. Můžete udělat cokoliv, budete se divit, co všechno dokážete.

Ryby- Vás teď čeká náročnější období. Bude se čistit vaše minulost. Je potřeba naslouchat své intuici a tyto situace přijmout a zpracovat. Minulost nepřinese nic dobrého, pokud se tam neustále budete vracet. Rozhodněte se srdcem a s lásku, pak se všechno vyřeší, tím nejlepším způsobem.

Beran- Jste nadšeni z toho, co se kolem vás děje. Začíná se pomalu roztáčet kolo osudu a vám se nyní, pokud odpouštíte, začne opravdu dařit. Připravte se, přijde změna do vašeho života a bude vše, jak má být. Cítíte nové vibrace a začínáte toužit po novém životě. Plném pozitivních situací a nových vztahů. Právě se vám otevírají dveře.

Býk- Začněte o sebe pečovat. Užívejte si svých pocitů a zajděte si někam, kde se o vás budou starat a rozmazlovat vás. Zasloužíte si to. Dozvíte se někde moudrou radu, vezměte si jí k srdci. Je čas se rozhodnout. Udělejte si jasno v tom, co chcete a jděte si za tím. Nemusíte na to být sami. Pomoc je na dosah! Myslete a pozitivně a všechno přijde.

Blíženci- Až příliš se necháte omezovat a ovládat svými partnery. Buďte osobnost a začněte se sebou něco dělat. Potřebujete získat sebeúctu, aby se váš vztah zlepšil. Pak budete šťastní, ale chce to trochu vaši energie do vysněné změny.  Je to příležitost pro vás k osobnímu růstu.

Rak- Vyberte si lepší způsob, jak vyřešit tuto situaci. Nechte si poradit. Pečlivě to prozkoumejte všechny možnosti. Je čas začít dělat odvážná rozhodnutí, najít  lidi, kteří stejně přemýšlí, aby vám pomohli. Jděte za tím po čem toužíte. Teď je ta chvíle, kdy dokážete cokoliv.

Lev-Do života vám jdou obrovské změny. Začíná se okolo vás všechno měnit. Odvahu a nenechte se ničím zviklat. Je čas se posunout a jít kam vás srdce táhne. Vykročte k novým začátkům. Můžete prožít život, po kterém tolik toužíte, jen si to zkrátka musíte dovolit. Vše potřebné je jako zázrakem objeví.


Tina Energy Příznaky transformace TV

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Jako "Kartářka" a "Energy Terapeutka", pomáhám lidem, aby našly svou cestu životem. Na mých terapiích Vám dodávám sílu a chuť do života. Pomáhám Vám řešit vaše životní situace. 
Pomocí karet najdu Vaše bloky a pomocí terapie, je vyřešíme a odstraníme, tak, aby Váš život byl úšpěšný. Pamatujte, že váš život máte ve svých rukou, stačí ho jen správně uchopit.
• "Energy terapie" je ve zkratce spojení několika úžasných technik, práce s energetickými centry tzv. čakrové terapie. 
• Odstranění všech bloků z minulosti, traumat, propuštění strachů, rozpuštění všech energetických zábran
• kompletní restart energií - spuštění všech systémů v těle
• nové začátky
Tuto terapii jsem vytvořila za pomocí bytostí světla "andělů", aby pomáhala probouzet lidi k vyššímu vědomí, očišťovat jejich minulost a posouvat je do vyšších vibratcí. Tato jedinečná terapie, je mou doménou. Je to obrovský dar a zároveň obrovská zodpovědnost, kterou jsem přijala. Jsem jediná, kdo tuto techniku provádí a proto, je tak unikátní.  Zvolila jsem název "Energy Therapy", který vystihuje mě a zároveň i tuto techniku.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.