Tina Energy: Úplněk ve znamení Ryb – 6. září 2017 v 09:02

Tento úplněk je velmi silný a zvláštní.  Jsou Energie, které z tohoto světa vyprovází vše, co již na této planetě, ale i ve Vašich životech nemá být.

Myslete na to až budete přemýšlet, zda něco ukončit. Rozhodně ano. Vždy když probíhá úplněk, nebo novoluní ve znamení Ryb, je potřeba se zaměřit na své pocity. V období, kdy vládnou energie Ryb, jsou lidé citlivější. Často mají tendence se uzavírat do sebe, ale také do světa snů. 

V období Ryb se dobře sní, ale člověk si musí dávat pozor, aby nebyl odveden od reality. Úplněk v Rybách vyvolává emocionální výbuchy nebo depresivní sklony. Nyní přicházejí situace, ovlivňují životy člověka. Vše co se odehrává ve společnosti, vztazích a také v práci. Transformace, která proběhla v minulých měsících, změnila myšlení lidí a to velmi podstatně. A nyní přichází na řadu intuice a city.

Hodně lidí v tomto období dostává schopnost komunikovat s jinými světy.

Orgány související – Chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinka mozková, endorfin, melatonin.

Ryby a jejich energie : Vizionářství, telepatie, inspirace, soucit, tvořivost, oddanost, starostlivost, mír.

Barva: Karmínová

Základní živel: Voda

Doporučuji:  Rituály na vizualizace, snění, věštění, práci s myslí. Odvádění zemřelých duší. Zaříkávadla na nalezení soucitu s druhými i sebou samými. Pozor na bludy a předsudky. Odhalení celého obrazu, neutápění se v detailech.

Spousta z Vás projde velkými změnami a dostane nové schopnosti vnímaní. Zaměřte se na meditace a spojení s Vaší duší.

S láskou Tina


Tina Energy Příznaky transformace TV

Autorka článku: Tina Energy - Kartářka, Vědma, Duchovní terapeutka, mentální coach, Astroložka:  http://www.tinaenergy.cz

Jako "Kartářka" a "Energy Terapeutka", pomáhám lidem, aby našly svou cestu životem. Na mých terapiích Vám dodávám sílu a chuť do života. Pomáhám Vám řešit vaše životní situace. 
Pomocí karet najdu Vaše bloky a pomocí terapie, je vyřešíme a odstraníme, tak, aby Váš život byl úšpěšný. Pamatujte, že váš život máte ve svých rukou, stačí ho jen správně uchopit.
• "Energy terapie" je ve zkratce spojení několika úžasných technik, práce s energetickými centry tzv. čakrové terapie. 
• Odstranění všech bloků z minulosti, traumat, propuštění strachů, rozpuštění všech energetických zábran
• kompletní restart energií - spuštění všech systémů v těle
• nové začátky
Tuto terapii jsem vytvořila za pomocí bytostí světla "andělů", aby pomáhala probouzet lidi k vyššímu vědomí, očišťovat jejich minulost a posouvat je do vyšších vibratcí. Tato jedinečná terapie, je mou doménou. Je to obrovský dar a zároveň obrovská zodpovědnost, kterou jsem přijala. Jsem jediná, kdo tuto techniku provádí a proto, je tak unikátní.  Zvolila jsem název "Energy Therapy", který vystihuje mě a zároveň i tuto techniku.

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.