Jitka Bártová: V pondělí, dne 11. září 2017 vstupuje Měsíc do Blíženců a vliv Saturna na Venuši a na Světlo

Krásný nový zářijový týden přeji všem příznivcům, miláčkům a klientům :-) 

Nedělním upršeným dnem 10. září přišlo znatelné ochlazení a lidé se už choulí do teplého oblečení. Ovšem, že já také, mám navlečené teplé pletené ponožky :-D 

A jak jste na tom se svou vitalitou a životadárnou energií ? Také máte pocit, jak se transformuje samo lidstvo a živočichové, prochází matička země obrovskou očistou a naše psychika a zdravíčko zaznamenává nové informace, velké otřesy a odchylky, které na nás mají paralelní vliv ? Anebo je vám úžasně a nic nepociťujete ? Každá událost, kterou procházíme, nás může, či nemusí, dovést ke zcela jinému výsledku, než očekáváme :-) 

Proto teď tak nerada něco dopředu plánuji, přestože nápadů mám mnoho :-P Ale snažme se děje prožívat tak, abychom své životy v pravdě a lásce žili jako vše živé ve smíru, čili vesmíru.

Pondělním večerem, dne 11. září roku 2017 ve 21 hodin a 31 minut letního času přechází Měsíc do vzdušného znamení Blíženců. Dále nám příznivý aspekt Saturna ve Střelci na Venuši do Lva a nepříznivý aspekt Saturna na Světlo, což je Slunce v zemské Panně, naznačí milostné sklony, nebo také vyzrálé počínání ve vztazích a pochopení v lásce, anebo usnadní vývoj citů, otevře zrak a otevře naše srdce, ovšem napěťový Saturnův vliv na Světlo, což je zase Slunce, přináší potíže s cizinou a dominantní přírodní živly, hurikány, záplavy. Zároveň Saturn přináší připravení o moc těch, kteří si hráli na mocipány.

Saturn je bohem času a vládne dlouhověkosti, představuje strohost, řád, moudrost, omezení, přísnost a trpělivost. Saturn odmítá kompromisy a vede nás k zodpovědnosti. Ach, jak já svého Saturna zbožňuji, když mám tuto planetu ve Střelci v konjukci se Sluncem. Plno lidí Saturna zatracuje, aniž si uvědomují, že je pro nás přínosem, moudrým učitelem a rádcem, protože poukazuje na chyby, které je třeba opustit :-P Může se stát, že se odloží daleké cesty, anebo lety. A jak bude působit Měsíc v Blížencích ? Další aktuální článek k Měsíci v Blížencích bude následovat.

Papa a krásný začátek příštího týdne vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka :-P

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun. Opět obnovuji regresní terapie a cena regrese je 3000 korun. 


Jitka Bártová: Povídání o vlivu noční bytosti se jménem Černá luna a povídání o Saturnovi, jako planetě řádu a času v ohnivém znamení Střelce.

Jitka Bártová: Karma se blíží ke konci, lidstvo na planetě končí a jiné blbosti :-)

Jitka Bártová: Často je potřeba sestoupit do podsvětí proto, aby člověk pochopil, co je potřeba ukončit.

Jitka Bártová: Jakou barvu svíčky kdy použít?


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.